Maak kennis met een Copilot+ PC [1] die lichter is dan 1 kg, met een turbocharged NPU gemaakt van koolstofvezels, met MIL-STD 810-certificering. De TravelMate P6 14 AI is een zakelijke AI-laptop van topkwaliteit die snel reageert en perfect geschikt is voor zakelijke toepassingen. Productiever, cr...
Maak kennis met een Copilot+ PC [1] die lichter is dan 1 kg, met een turbocharged NPU gemaakt van koolstofvezels, met MIL-STD 810-certificering. De TravelMate P6 14 AI is een zakelijke AI-laptop van topkwaliteit die snel reageert en perfect geschikt is voor zakelijke toepassingen.
Productiever, creatiever en veiliger
Vergroot je productiviteit met Intel® Core™ Ultra processoren [2], met een turbocharged NPU en x86-architectuur voor naadloze compatibiliteit en meer snelheid. TravelMateSense stroomlijnt je werk, zodat jij je doelen gemakkelijk bereikt.
Uitgebreide visuele ervaring
Geniet van uitgebreide beelden op een 16:10-scherm met kraakheldere WQXGA-resolutie. Kies een scherm van 14-inch 2,8K (WQXGA) of van 1920x1200 (WUXGA). Met een screen-to-body ratio van 82% komt je werk tot leven.
Privacy en beveiliging van gegevens met on-device AI
Acer Assist, een on-device AI-chatbot, staat garant voor de privacy van door de gebruiker gemaakte bestanden voor offline AI-training. Discrete TPM 2.0, biometrische beveiliging en Acer User Sensing bieden de bescherming die gebruikers nodig hebben in een zakelijke laptop.
Zie er goed uit met AI
De AI-functionaliteiten van Acer PurifiedView 2.0, zoals Portretverbetering en Zachte verlichting, en een QHD camera met een privacyklepje, zorgen ervoor dat je team er tijdens virtuele vergaderingen goed uitziet, terwijl de batterij op de NPU langer meegaat.
Drievoudige precisie
Acer PurifiedVoice™ 2.0 met AI-ruisonderdrukking en drie microfoons zorgen voor duidelijke communicatie door achtergrondgeluid te elimineren en de stem van de belangrijkste spreker te versterken.
Moeiteloos mobiel
De TravelMate P6 14 AI biedt ongekende bewegingsvrijheid met het strakke, dunne en lichte ontwerp, Wi-Fi 7-functionaliteit en talloze poorten. Creëer, werk samen of stream waar je ook bent, met een lange batterijduur.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 2.0 Type A |
| Product breedte | 31.36 cm |
| Product gewicht | 960 g |
| Product lengte | 22.71 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.96 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474346629 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.BJLEH.001 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Verpakkingsinhoud | Acer TravelMate P6 14 AI TMP614-54-TCO-72CH - QWERTY |
| Sound technology | Acer PurifiedVoice™ 2.0 |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 65 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldschermresolutie | 2880 x 1800 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 400 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 4711474346629 |
| Kleur | Black |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Carbon |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 32 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Acer Computer BV Europalaan 89, 5232 BC 's-Hertogenbosch |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Eye-tracking systemenTekst-naar-spraaksoftwareVergrotingssoftwareBrailleleesregelSchermlezers |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.8 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 47 |
| Processor implementatie | 258V |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Arc |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |