Laagste prijs bekijken?
Acer Predator X34Xbmiiphuzx
X
PREDATOR X34 OLED Ontvouw het weefsel van het virtuele met de Predator X34 OLED gebogen monitor. Reis door stralende gebieden van neon-getinte noir, waar de hectische hartslag van gaming naadloos samensmelt met het levendige canvas van de kunstenaar. MANIFESTEER DE REALITEIT MET OLED Reis door neonv...
PREDATOR X34 OLED
Ontvouw het weefsel van het virtuele met de Predator X34 OLED gebogen monitor. Reis door stralende gebieden van neon-getinte noir, waar de hectische hartslag van gaming naadloos samensmelt met het levendige canvas van de kunstenaar.
MANIFESTEER DE REALITEIT MET OLED
Reis door neonverlichte straten en dystopische landschappen met OLED. Ervaar het sterke contrast van de donkerste steegjes en het helderste neonlicht, alsof je rechtstreeks uit een sciencefictionroman komt.
DIGITALE MATRIX-VISUALS
Duik in een matrix van pixels en kleuren. Door de UWQHD-resolutie te combineren met een enorm DCI-P3-kleurenspectrum van 99%, is de Predator X34 OLED uw toegangspoort tot een wereld die nog niet is verkend.
CYBERNETISCHE SNELHEID
Reageer sneller dan de code van een netrunner in een wereld waar milliseconden ertoe doen. Kies voor een pixelresponstijd van 0,01 ms1 ondersteund door een vernieuwingsfrequentie van 240 Hz1,2.
EALITY SYNC MET AMD FREESYNC™ PREMIUM
Synchroniseer met de digitale wereld. Laat AMD FreeSync™ Premium de kloof overbruggen voor een realiteit die zo soepel is dat de grens tussen mens en machine vervaagt.
KVM: UW DIGITALE SWITCHBLADE
Schakel direct tussen apparaten met de ingebouwde KVM-switch, zodat u elke byte en bit van uw cyberarsenaal binnen handbereik houdt.
EXUS VAN CONNECTIVITEIT VAN DE VOLGENDE GENERATIE
Op het kruispunt van technologie is de Predator X34 OLED jouw nexus. Met voldoende poorten, waaronder de aanpasbare Type-C 90W PD.
NEON LEEFTIJD ERGONOMIE
Gemaakt voor de moderne nomade van het neontijdperk. Pas aan en pas aan met intuïtieve mechanica in een ontwerp dat de skylines van Night City weerspiegelt.
BESCHERMERGAZE MET EYESAFE 2.0
Zelfs in het tijdperk van cyberverbeteringen is het menselijk welzijn van het allergrootste belang. Bescherm je blik tegen de meedogenloze gloed van een wereld die voortdurend is aangesloten.
AMD FreeSync™-technologie vereist AMD Radeon™ graphics en een beeldscherm dat FreeSync-technologie ondersteunt, zoals gecertificeerd door AMD.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 2 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | DisplayPortUSB-CHDMI |
| Type input/output | DisplayPort 1.2Mini DisplayPort |
| USB-C vermogen | 90 Watt |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 3440 x 1440 |
| Beeldverhouding | 21:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 34 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type OLED | OLED |
| Beeldscherm verversing snelheid | 240 Hz |
| Scherm responstijd | 0.03 milliseconde |
| Type sync | Freesync Premium |
| EAN | 4711121955969 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 330 W |
| Waarde energielabel | G |
| Afmetingen zonder voet | 785.8 x 354.6 x 159.3 |
| Product breedte | 78.58 cm |
| Product gewicht | 8.50 kg |
| Product hoogte | 55.45 cm |
| Product lengte | 30.54 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | GamingDagelijks gebruikGrafische vormgevingKantoor |
| Geschikt voor console gaming | |
| Hoogte instelbaar | |
| Inclusief monitor voet | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Via delle Industrie 1/A, 20044 Arese (Mi) |
| Fabrikant Naam | Acer Inc. |
| AdobeRGB | Geen ondersteuning |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 150000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | 95%-99% |
| HDR | |
| Helderheid | 450 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | DCI P-3 kleurdekking |
| sRGB | Geen sRGB ondersteuning |
| Type HDR | HDR 400 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711121955969 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | UM.CXXEE.X01 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | NederlandsDuitsEngelsFrans |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 90 cm |
| Verpakking hoogte | 48.3 cm |
| Verpakking lengte | 26.6 cm |
| Verpakkingsgewicht | 12.42 kg |
| Verpakkingsinhoud | Monitor, HDMI-Kabel, DisplayPort-kabel, USB-kabel, Adapter, Handleiding |