Acer Swift Go 14 SFG14-73-73KE -14 inch Laptop
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-12-2024
Vind de beste deal voor Acer Swift Go 14 SFG14-73-73KE -14 inch Laptop
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Aangedreven door prestaties van de volgende generatie
AI die klaar staat voor de wereld van morgen
Verwen je ogen
Kies voor de Swift Go 14 in ongelooflijk vloeiend 16:10 90Hz OLED [1]—deze zorgt voor levendige en nauwkeurige kleuren, opmerkelijk diepe zwarttinten en ultrascherp beeld—of kies voor het intuïtieve touchscreen6 voor moeiteloos tikken en swipen.
Ultieme connectiviteit
Stijl gecombineerd met inhoud
Verbeter je AI-pc-ervaring
Swift Go 14 heeft vele voordelen om je gebruikservaring te verbeteren. Geniet van videobellen met de 1440p QHD webcam, laad snel op met max. 100 W via de USB-C-poort en pas je pc-ervaring nog meer aan met de AcerSense™ app. Laptop Clamshell Zilver Intel Core Ultra 7 155U 1,7 GHz 35,6 cm (14") WQXGA+ 2880 x 1800 Pixels OLED 16:10 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Intel Graphics Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth Lithium-Ion (Li-Ion) 50 Wh 100 W Windows 11 Home