Acer Aspire Go 16 Ag16-71p-75hd - Inch Core™ 7 150u 32 Gb 1 Tb Onboard Graphics
Acer Aspire Go 16 AG16-71P-75HD. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core 7, Processormodel: 150U, Frequentie van processor: 1,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5...
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Acer Aspire Go 16 AG16-71P-75HD. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core 7, Processormodel: 150U, Frequentie van processor: 1,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zilver
Laptop Clamshell Zilver
  • Intel Core 7 150U 1,8 GHz Aantal processorkernen: 10
  • 40,6 cm (16") WUXGA 1920 x 1200 Pixels IPS 16:10
  • 32 GB DDR5-SDRAM
  • 1 TB SSD
  • Intel Graphics
  • Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth
  • Lithium-Ion (Li-Ion) 53 Wh
  • Windows 11 Home
  • Aansluitingen
    Aantal DisplayPort aansluitingen Geen
    Aantal HDMI aansluitingen Geen
    Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A 2
    Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C 2
    Aantal USB type A 2
    Aantal USB type C 2
    Mini DisplayPort Geen
    USB-C met Displayport functie
    USB-versies USB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C
    Afmetingen
    Product breedte 35.74 cm
    Product gewicht 1.65 kg
    Product hoogte 1.79 cm
    Product lengte 25.39 cm
    Verpakking breedte 31 cm
    Verpakking hoogte 6.40 cm
    Verpakking lengte 50.80 cm
    Verpakkingsgewicht 2.67 kg
    Artikelinformatie
    CE markering Zichtbaar
    EAN 4711474788498
    Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
    Merk Acer
    MPN (Manufacturer Part Number) NX.JSAEH.004
    Reparatie type Carry-in
    Type laptop Windows laptop (geen gaming)
    Uitzonderingen fabrieksgarantie Onjuist gebruik
    Verpakkingsinhoud Notebook, adapter
    Audio
    Sound technology [email protected]
    Batterij en opladen
    Accu/batterij capaciteit in Wh 53 Wh
    Inclusief adapter(s)
    Vermogen 65 W
    Beeldscherm
    Adaptive Sync
    Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz