Laagste prijs bekijken?
Acer Aspire Go 16 Ag16-71p-75hd - Inch Core™ 7 150u 32 Gb 1 Tb Onboard Graphics
X
Acer Aspire Go 16 AG16-71P-75HD. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core 7, Processormodel: 150U, Frequentie van processor: 1,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5...
Acer Aspire Go 16 AG16-71P-75HD. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core 7, Processormodel: 150U, Frequentie van processor: 1,8 GHz. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 32 GB, Intern geheugentype: DDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Zilver
Laptop Clamshell Zilver
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 35.74 cm |
| Product gewicht | 1.65 kg |
| Product hoogte | 1.79 cm |
| Product lengte | 25.39 cm |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 6.40 cm |
| Verpakking lengte | 50.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.67 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474788498 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.JSAEH.004 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Notebook, adapter |
| Sound technology | [email protected] |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 53 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Chromebook Plus | |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474788498 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde webcamIngebouwde microfoonKensington-slot |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Geheugenslot 2 | 16 GB |
| Intern geheugen | 32 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Europalaan 89 5232 BC ‘s-Hertogenbosch |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit harde schijf | 0 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.4 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 0 |
| Processor implementatie | 150U |
| Type computer processor | Intel Core 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Acer Aspire Go 16 Ag16-71p-75hd - Inch Core™ 7 150u 32 Gb 1 Tb Onboard Graphics
X