Acer Swift Go 14 (SFG14-63-R5HM)
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-07-2025
Vind de beste deal voor Acer Swift Go 14 (SFG14-63-R5HM)
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Topprestaties onderweg
De AI-pc van vandaag, klaar voor morgen
Verwen je ogen
Kies voor de Swift Go 14 in ongelooflijk vloeiend 16:10 90Hz OLED [1]—deze zorgt voor levendige en nauwkeurige kleuren, opmerkelijk diepe zwarttinten en ultrascherp beeld—of kies voor het intuïtieve touchscreen [4] voor moeiteloos tikken en swipen.
Ultieme connectiviteit
Stijl gecombineerd met inhoud
Verbeter je AI-pc-ervaring
Swift Go 14 heeft vele voordelen om je gebruikservaring te verbeteren. Geniet van videobellen met de 1440p QHD-webcam, laad snel op met tot wel 100 W en pas je pc-ervaring nog meer aan met de AcerSense™ app.
Werk veiliger met Microsoft Pluton
Netbook Clamshell Grijs
AMD Ryzen™ 7 8845HS 3,8 GHz
35,6 cm (14") WQXGA+ 2880 x 1800 Pixels OLED 16:10
16 GB LPDDR5x-SDRAM
1 TB SSD
AMD Radeon 780M
Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth 5.3
Lithium-Ion (Li-Ion) 50 Wh 100 W