Acer laptop SWIFT X SFX14-41G-R6J5
De Acer Swift X SFX14-41G-R6J5 is een 14 inch laptop gebaseerd op een AMD Ryzen 7 5800U processor met 16 GB geheugen. De relatief beperkte afmeting maakt de laptop geschikt voor gebruik onderweg. Het gewicht bedraagt 1.5 kg. De notebook heeft een scherm met een resolutie van 1920x1080 pixels, aan...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 27-10-2022
Vind de beste deal voor Acer laptop SWIFT X SFX14-41G-R6J5
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De Acer Swift X SFX14-41G-R6J5 is een 14 inch laptop gebaseerd op een AMD Ryzen 7 5800U processor met 16 GB geheugen. De relatief beperkte afmeting maakt de laptop geschikt voor gebruik onderweg. Het gewicht bedraagt 1.5 kg.
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 4
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Accu/batterij gebruiksduur 14 uur
Audio
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Vingerafdruklezer
Wachtwoordbeveiliging
Design
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur van het product Blauw
Energie
AC-adapter, vermogen 90 W
Geheugen
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype LPDDR4x-SDRAM
Maximum intern geheugen 16 GB
Diepte 21.22 cm
Gewicht 1.5 kg
Hoogte 1.79 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA GeForce RTX 3050
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home
SSD capaciteit 512 GB
SSD interface(s) NVMe, PCI Express
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 2
DisplayPort
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 3
Processor
Aantal processorkernen 8
Processor cache 16 MB
Processor frequentie 1.9 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.4 GHz