Acer Nitro 5 AN515-58-77VY
Acer Nitro 5 AN515-58-77VY
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 29-06-2025
Vind de beste deal voor Acer Nitro 5 AN515-58-77VY
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Aansluitingen + verbindingen
Aantal HDMI-aansluitingen 4
Aantal USB-poorten 3
Bluetooth
Compatibele platformen Amazon Alexa
Geschikt voor internet
Internetfuncties Apps, webbrowser
Wifi
Algemene eigenschappen
Aanbevolen kijkafstand 3.5m
Aanvullende garantie-informatie Geen aanvullende garantie-informatie
Afmetingen met voet (B/H/D) 172.3 cm / 104.3 cm / 27 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 172.3 cm / 99.2 cm / 5.5 cm
Breedte verpakking 188cm
Certificaties Ziggo
Diepte verpakking 113cm
Diepte zonder standvoet 5.5cm
Fabrieksgarantie 2a
Gewicht met voet 30kg
Gewicht zonder voet 26.7kg
Hoogte verpakking 23cm
Kleur Blauw
Kleur (basic) Blauw
VESA-standaard 400 x 200 mm
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 196cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 77inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) F
Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) 269kWh
Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) 131kWh
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Geluid
Geluidssysteem Geïntegreerde luidsprekers
Muziekvermogen 40 W
Ontvangst
Ingebouwde tuners DVB-T, DVB-T2 (H.264), DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Technische eigenschappen
Beeldresolutie Ultra HD 4K
Besturingssysteem WebOs ThinQ AI (22)
Processor Octa core
Smart tv
Type apparaat Oled-tv
Type display Oled
Ultra HD Premium
Uitvoering
Ambilight
Automatische zenderprogrammering
Beeld-in-beeld (PiP)
Chromecast ingebouwd
CI+
Dvd-speler
Eco-modus
Elektronische programmagids (EPG)
Spraakbesturing
Te verbinden met app
Uitvoering beeld
Beeldfrequentie 100 Hz
Beeldoptimalisatie α9 Gen5 AI Processor 4K, AI 4K Upscaling
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 196 cm / 77 inch