Acer Iconia M10-11-K954 - 64 GB - Grijs
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-05-2026
Vind de beste deal voor Acer Iconia M10-11-K954 - 64 GB - Grijs
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie 2 Jaar Pick up & Return / Drop off Collection points
Afmetingen (B/H/D) 24.12 cm x 0.86 cm x 16 cm / -
Behuizing Aluminium
Breedte 24.12cm
Diepte 16cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 0.43kg
Hoogte 0.86cm
Kleur Beige
Manufacturer Part Number (MPN) NT.LFTEE.001
Spatwaterbestendig
Telefoonstandaard Geen
Type apparaat Tablet
Verpakkingsinhoud Tablet, AC-adapter (10 W), handleiding, Bumper case
Batterij
Accu/batterij capaciteit in mAh 23 mAh
Camera
Aantal pixels frontcamera 8 Megapixel
Camera
Frontcamera
Gezichtsherkenning
Inclusief frontcamera
Megapixels 8 Megapixel
Specificaties camera 8 MP
Specificaties frontcamera 5 MP
Connectiviteit
Aansluitingen 1x microSD-kaartlezer, 1x USB Type C, 1x hoofdtelefoon-/microfooncombo
Bluetooth
Bluetooth versie Bluetooth 5.0
Bluetooth-versie 5.0
Geheugenkaartformaat microSD
Kaartlezer
Netwerktechnologieën WiFi
Type input/output USB-C
Wifi Ja, 802.11ac
Wifi-standaarden WiFi 5 (802.11AC)
Display
Anti-krasdisplay
Beeldresolutie WUXGA
Beeldschermdiagonaal (cm) 25.7cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 25.7 cm / 10.1 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 10.1inch
Beeldschermresolutie 1920 x 1200
Beeldverhouding 16:10
Helderheid 300cd/m²
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 1920 x 1200
Scherm afmetingen 10.1 in
Schermtype Glanzend scherm
Touchscreen
Touchscreentype Capacitive touchscreen
Type scherm LCD
EAN
EAN 4711121571718
Energievoorziening
Batterijduur 10.5 u
Capaciteit batterij 6000 mAh
Oplaadtijd Onbekend
Soort batterij Lithium-ion
Harde schijf
Opslag Intern geheugen , 64 GB
Opslagcapaciteit 64GB
Type opslag Intern geheugen
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Niet van toepassing
Kenmerken
Gewicht 430 g
Kleur Grey
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App werkt op besturingssyteem Windows
Betaalde diensten vereist Informatie niet beschikbaar
Bluetooth vereist Informatie niet beschikbaar
Compatibel met Niet van toepassing
Delen van gebruikersgegevens vereist
Mobiele data verbinding mogelijk Niet van toepassing
Wifi vereist Informatie niet beschikbaar
Opslaggeheugen
Extern geheugenslot Y
Maximum card capaciteit 512 GB
Opslagcapaciteit 64 GB
Type extern geheugenslot Geen extern geheugenslot
Overige kenmerken
Taal handleiding Nederlands
Processor
Aantal processorkernen 8
Processor MediaTek MT8183 Octa-core
Processor configuratie Octa core (8)
Processormerk MediaTek
Processormodel MediaTek MT
Processorsnelheid 2000MHz
RAM geheugen 4 GB
Productinformatie
CE markering Zichtbaar
EAN 4711121571718
Fabrieksgarantie termijn 1 jaar
Merk Acer
Model Acer Iconia M10-11-K954 64 GB 25,6 cm (10.1") Mediatek 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 12 Grijs