Laagste prijs bekijken?
Acer Lite AL15-53P-579F -15 inch Laptop
X
De Acer Lite AL15-53P-579F is uitgerust met een Intel Core 5 120U. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 15 inch (38 cm). Daarnaast heeft de laptop 16 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 512 GB. De Acer Lite AL15-53P-579F heeft e...
De Acer Lite AL15-53P-579F is uitgerust met een Intel Core 5 120U. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 15 inch (38 cm). Daarnaast heeft de laptop 16 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 512 GB.
De Acer Lite AL15-53P-579F heeft een 15,6 inch beeldscherm heb je altijd goed zicht op wat je doet. Of je nu foto’s bewerkt of werkt aan een presentatie. Daarnaast zijn deze modellen makkelijk mee te nemen.
Met een werkgeheugen van 16 GB kun je alles moeiteloos doen. Het gebruik van zware software, de nieuwste games spelen en schakelen tussen programma's. Het is allemaal geen probleem door de 16 GB RAM. De AMD Ryzen 5 is geschikt als je wat meer uit je laptop wilt halen. Wil je foto's bewerken of op meerdere bestanden tegelijk werken, dan is de AMD Ryzen 5 een goede keuze.
Je geniet van de nieuwste features en een frisse uitstraling. Met Windows 11 als besturingssysteem gebruikt de laptop de meest recente functies. Windows 11 is overzichtelijk een makkelijk te bedienen.
Met 512 GB aan opslagcapaciteit kun je al je bestanden, foto's en video's kwijt op je laptop. Door de stabiele SSD start de laptop snel op en is het mogelijk om foto's en video's te bwewerken.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 3 |
| Aantal USB type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 35.76 cm |
| Product gewicht | 1600 g |
| Product hoogte | 1.87 cm |
| Product lengte | 22.85 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474969071 |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.DGBEH.002 |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Verpakkingsinhoud | Laptop |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 58 Wh |
| Inclusief adapter(s) |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474969071 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde webcamIngebouwde microfoon |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Den Bosch |
| Fabrikant Naam | Acer computers |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 48 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Engels |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5 |
| Processor implementatie | 120U |
| Type computer processor | Intel Core 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |