Acer Swift Go 16 SFG16-71-7649 - Laptop
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-04-2024
Vind de beste deal voor Acer Swift Go 16 SFG16-71-7649 - Laptop
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Accu/Batterij
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Algemeen
Artikelnummer 372626044
EAN 4711121474422
Beeldscherm
Aanwijsapparaat Touchpad
Maximale refresh snelheid 60 Hz
On-board graphics adapter model Intel Iris Xe Graphics
Resolutie 2560 x 1600 Pixels
Belangrijkste kenmerken
Besturingssysteem laptop Windows 11
Inchmaat laptop 16 inch (40 cm)
Kleur Grijs
Opslagcapaciteit harde schijf 512 GB
Opslagmedia laptop SSD
Paneeltype LCD
Processorfamilie Intel Core
Processorserie laptop i7-1355U
Resolutie 2560 x 1600 Pixels
Serienaam Acer Swift Go
Toetsenbordverlichting
Videokaart laptop Intel Iris Xe Graphics G7 96EUs
Werkgeheugen 16 GB
Camera
Camera voorzijde
Design
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Bluetooth
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Full-size toetsenbord
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Ingebouwde microfoon
Intern geheugen 16 GB
Kleurnaam Steel Gray
LED backlight
Numeriek toetsenblok
Touchscreen
Type product Laptop
Vingerafdruklezer
Vormfactor Clamshell
Energie
Aantal batterijcellen 4
Ergonomie
Schermdiameter in centimeters 40,64 cm
Gewicht en omvang
Breedte 356 mm
Diepte 242,6 mm
Gewicht 1,65 kg
Hoogte 14,9 mm
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Familie ingebouwde grafische adapter Intel Iris Xe Graphics
On-board grafische adapter DirectX-versie 12.1
On-board grafische adapter OpenGL versie 4.6
Inhoud van de verpakking
AC-adapter, vermogen 65 W
Keyboard met achtergrondverlichting
Soort paneel LCD
Minimale systeemeisen
Frequentie van processor 1,7 GHz