Acer Nitro 16 An16-41-r4g7 - Inch Amd Ryzen 7 Gb 1 Tb Geforce Rtx 4060
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-11-2024
Vind de beste deal voor Acer Nitro 16 An16-41-r4g7 - Inch Amd Ryzen 7 Gb 1 Tb Geforce Rtx 4060
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Aansluitingen
Aantal usb-poorten 5
DisplayPort Geen
HDMI 1
Afmetingen
Product gewicht 2.7 kg
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie 2 Jaar Pick up & Return / Drop off Collection points
Afmetingen (B/H/D) 36.01 cm x 2.79 cm x 27.99 cm / -
Behuizing Plastic
Breedte 36.01cm
Diepte 27.99cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 2.7kg
Hoogte 2.79cm
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) NH.QLLEH.003
Type apparaat Gaming-laptop
Uitvoering 16 inch- Ryzen 7 - 16 GB - 1 TB - RTX 4060
Verpakkingsinhoud Laptop, AC-adapter (330 W), snelstartgids
Artikelinformatie
CE markering Zichtbaar
EAN 4711121687020
Merk Acer
MPN (Manufacturer Part Number) NH.QLLEH.003
Refurbished
Type laptop Gaming laptop
Verpakkingsinhoud Laptop met adapter
Beeldscherm
Beeldschermresolutie 2560 x 1600
Schermgrootte 16 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Besturingssysteem
Operatingsysteem Windows 11 Home
Camera
Frontcamera
Frontcamera resolutie 720pixels
Geïntegreerde webcam
Connectiviteit
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.2
Kaartlezer
Wifi
Wifi-standaarden WiFi 6E (802.11AX)
Display
Anti-krasdisplay
Beeldresolutie WQXGA
Beeldschermdiagonaal (cm) 40.6cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 40.6 cm / 16 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 16inch
Beeldschermkenmerken sRGB 100%
Beeldverhouding 16:10
Helderheid 500cd/m²
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 2560 x 1600
Schermtype Mat scherm
Touchscreen
Verticale frequentie 165Hz
EAN
EAN 4711121687020
Eigenschappen
Kleur Zwart
Laptop opties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Energievoorziening
Batterijduur 10 u
Capaciteit batterij 90 Wh
Oplaadtijd onbekend
Soort batterij Lithium-ion
Geheugen
Intern geheugen 16 GB
Grafische kaart
Fabrikant grafische chipset NVIDIA
Grafisch geheugen 8GB
Grafische kaart GeForce RTX™ 4060
Harde schijf
Interface opslag M.2 via NVMe
Opslag SSD , 1 TB , M.2 via NVMe
Opslagcapaciteit 1TB
Totale opslagruimte 1TB
Type opslag SSD
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Niet van toepassing
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops Gaming laptops
Processortype AMD Ryzen 7
RAM-geheugen 16 GB
Schermgrootte laptops 16 inch (41 cm) - groot
Serie Acer Nitro
Type videokaart NVIDIA GeForce RTX 4060
Netwerkverbindingen
WIFI Ja, 802.11ax
Opslag
Opslag media SSD
Opslagcapaciteit 1000 GB
Type extern geheugenslot Micro SD
Optisch loopwerk
Optische drive
Processor
Aantal processorkernen 8
Processor AMD Ryzen 7 7840HS
Processor implementatie 7840HS
Processormerk AMD
Processormodel Ryzen™ 7
Processorsnelheid 3.8GHz
Processorsnelheid met turbo 5.1 GHz
Type computer processor AMD Ryzen 7
Toetsenbord
Numeriek keypad
Toetsenbord indeling QWERTY
Type toetsenbordverlichting 7-zone RGB verlichting
Uitvoering
Aanvullende informatie besturingssysteem Geen aanvullende informatie
Besturingssysteem Windows 11 Home (64 Bit)
Geïntegreerde microfoon
Intel Evo
Kensington-beveiligingsslot
Luidspreker
Overige kenmerken
Toetsenbordindeling QWERTY
Type toetsenbordverlichting 4-zone RGB
Verlichte toetsen
Vingerafdruksensor
Vormfactor Vast scherm
Updatebeleid
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Videokaart
Videokaartgeheugen 8 GB
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 5600MHz