Acer laptop SWIFT EDGE SFA16-41-R1X1
Extra informatie
Product merk: Acer
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 06-10-2023
Vind de beste deal voor Acer laptop SWIFT EDGE SFA16-41-R1X1
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm
Beeldscherm, reactietijd rise/fall 1 ms
Beeldschermdiagonaal 16 inch
Beeldverhouding 16:10
Beeldverversing frequentie 60 Hz
Contrastverhouding (typisch) 100000:1
HD type UHD+
Helderheid 400 cd/m²
Resolutie 3840 x 2400 Pixels
Soort paneel OLED
Touchscreen
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Blauw
Geheugen
Intern geheugen 16 GB
Gewicht en omvang
Breedte 35.67 cm
Diepte 24.23 cm
Gewicht 1.17 kg
Hoogte 1.40 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model AMD Radeon™ 680M
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6E (802.11ax)
Opslagmedia
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 1000 GB
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 2
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 16
Aantal processorkernen 8
Processor cache 16 MB
Processor frequentie 2.7 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.7 GHz