Laagste prijs bekijken?
Acer Aspire Lite (AL15-44P-R38W) - Laptop
X
De Acer Aspire Lite (AL15-44P-R38W) is een laptop voor studie, werk en entertainment die soepel werkt en prettig kijkt, met complete aansluitingen voor je dagelijkse routine. Het 15,6-inch Full HD IPS-paneel biedt een breed kijkhoek en duidelijke weergave. Dankzij de matte afwerking heb je minder l...
De Acer Aspire Lite (AL15-44P-R38W) is een laptop voor studie, werk en entertainment die soepel werkt en prettig kijkt, met complete aansluitingen voor je dagelijkse routine.
Het 15,6-inch Full HD IPS-paneel biedt een breed kijkhoek en duidelijke weergave. Dankzij de matte afwerking heb je minder last van reflecties, zodat tekst en beelden goed leesbaar blijven in verschillende lichtomstandigheden.
De AMD Ryzen 5 7430U met 6 cores en 12 threads zorgt voor soepel multitasken. De geïntegreerde Radeon RX Vega 7-graphics ondersteunt gangbare grafische taken en multimedia zonder aparte videokaart.
Met 16 GB DDR4-geheugen (1×16 GB) blijven apps responsief. Bestanden start je snel op en laad je vlot vanaf de 512 GB NVMe-SSD, die zorgt voor korte wachttijden bij het openen en kopiëren.
Twee USB-A 3.2 Gen 1-poorten, twee USB-C (DisplayPort) en HDMI 2.0 bieden ruimte voor randapparatuur en beeldschermen. Draadloos verbind je via Wi-Fi 6 en Bluetooth 5.2. Opladen via USB-C met Power Delivery wordt ondersteund.
Met een gewicht van circa 1,49 kg en een 58 Wh-accu is de laptop geschikt voor onderweg. De 1080p-webcam en het numerieke toetsenblok maken videobellen en invoer van cijfers eenvoudig. Windows 11 Home is vooraf geïnstalleerd, zodat je direct aan de slag kunt.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 35.93 cm |
| Product gewicht | 1.49 kg |
| Product hoogte | 1.86 cm |
| Product lengte | 23.02 cm |
| Verpakking breedte | 31.90 cm |
| Verpakking hoogte | 6.40 cm |
| Verpakking lengte | 50.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.60 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474818232 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.DJSEH.001 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Notebook, adapter |
| Sound technology | Two built-in stereo speakers |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 58 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 58 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1280 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474818232 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Geheugenslot 2 | 0 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR4 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR4 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Europalaan 89 5232 BC ‘s-Hertogenbosch |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Maximum vermogen voor opladen | 58 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 58 W |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.3 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 0 |
| Processor implementatie | 7430U |
| Type computer processor | AMD Ryzen 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | AMD Radeon RX Vega 8 |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |