Laagste prijs bekijken?
Acer Aspire 17 A17-51m-7430 - 17.3 Inch Full Hd Intel Core 7 150u 16 Gb 512 Intel® Graphics Qwerty
X
Met de Acer Aspire 17 heb je een krachtige, veelzijdige laptop in handen die perfect is voor zowel werk- als entertainmentdoeleinden.Deze 17-inch-laptop biedt je een royaal schermformaat met een ontspiegeld display, waardoor je zonder hinder van reflecties geconcentreerd aan het werk kunt blijven. O...
Met de Acer Aspire 17 heb je een krachtige, veelzijdige laptop in handen die perfect is voor zowel werk- als entertainmentdoeleinden.
Deze 17-inch-laptop biedt je een royaal schermformaat met een ontspiegeld display, waardoor je zonder hinder van reflecties geconcentreerd aan het werk kunt blijven. Of je nu tekstdocumenten bewerkt, foto's in Photoshop optimaliseert, of geniet van je favoriete films en series in vloeiende Full HD-kwaliteit, deze laptop staat voor je klaar. De Intel Core processor met 10 kernen zorgt ervoor dat je snel en efficiënt kunt werken, zonder vertragingen. Daarnaast beschik je over 512 GB opslagruimte en 16 GB werkgeheugen, zodat je moeiteloos kunt multitasken en al je bestanden veilig kunt opslaan.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A |
| Product breedte | 40.21 cm |
| Product gewicht | 2.09 kg |
| Product hoogte | 1.80 cm |
| Product lengte | 25.65 cm |
| Verpakking breedte | 32.60 cm |
| Verpakking hoogte | 7.10 cm |
| Verpakking lengte | 53.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.19 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711474850423 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Acer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NX.KZVEH.00Y |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, adapter |
| Sound technology | Stereo |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 50 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1280 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Schermgrootte | 17.3 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711474850423 |
| Kleur | Grijs |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamKensington-slot |
| Materiaal | Metaal |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Geheugenslot 2 | 0 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Europalaan 89 5232 BC ‘s-Hertogenbosch |
| Fabrikant Naam | Acer |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Tekst-naar-spraaksoftwareSchermlezersVergrotingssoftware |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 0 |
| Processor implementatie | 150U |
| Type computer processor | Intel Core 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Acer Aspire 17 A17-51m-7430 - 17.3 Inch Full Hd Intel Core 7 150u 16 Gb 512 Intel® Graphics Qwerty
X