Acer laptop SWIFT X SFX14-41G-R7RV
De dunne en lichte Swift X laptop is voorzien van een revolutionaire AMD Ryzen™ 5000 Series mobiele processor.De Swift X is geoptimaliseerd voor drukke creators, heeft een metalen behuizing en is met een gewicht van maar 1,50kg en dikte van 17,9 mm ideaal om mee te nemen. Laat de X op je volgende pr...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-10-2022
Vind de beste deal voor Acer laptop SWIFT X SFX14-41G-R7RV
Momenteel niet leverbaar
De Swift X is geoptimaliseerd voor drukke creators, heeft een metalen behuizing en is met een gewicht van maar 1,50kg en dikte van 17,9 mm ideaal om mee te nemen. Laat de X op je volgende project los.
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 4
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Accu/batterij gebruiksduur 14 uur
Audio
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Vingerafdruklezer
Wachtwoordbeveiliging
Design
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur van het product Blauw
Energie
AC-adapter, vermogen 90 W
Geheugen
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype LPDDR4x-SDRAM
Maximum intern geheugen 16 GB
Diepte 21.22 cm
Gewicht 1.5 kg
Hoogte 1.79 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA GeForce GTX 1650
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home
SSD capaciteit 512 GB
SSD interface(s) NVMe, PCI Express
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 2
DisplayPort
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Aantal processorkernen 6
Processor cache 8 MB
Processor frequentie 2.1 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4 GHz