Samsung 27" Odyssey G7 G70F UHD 360Hz Gaming Monitor. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-h...
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Achteraf betalen mogelijk
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Topprijzen voor merk producten
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Samsung 27" Odyssey G7 G70F UHD 360Hz Gaming Monitor. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
68,6 cm (27") LCD IPS
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 1 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.1 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | HDMI |
| Beeldschermresolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 360 Hz |
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Type sync | G-Sync compatibleFreesync PremiumFreeSync |
| EAN | 8806097672692 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 25 W |
| Waarde energielabel | F |
| Afmetingen zonder voet | 613 x 73.8 x 361.5 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 61.30 cm |
| Product gewicht | 7.10 kg |
| Product hoogte | 55.32 cm |
| Product lengte | 26.35 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Gaming |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Einsteinstra�e 174, 81677 M�nchen, Germany |
| Fabrikant Naam | Samsung Electronics |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| HDR | |
| Helderheid | 350 |
| Kijkhoek | 178 |
| sRGB | 99% |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806097672692 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 45901 |
| Kleur | - |
| Merk | Samsung |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LS27FG702EUXEN |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | DuitsFransEngelsNederlandsUniverseel |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 480 mm |
| Verpakking hoogte | 165 mm |
| Verpakking lengte | 690 mm |
| Verpakkingsgewicht | 9112 g |
| Verpakkingsinhoud | stroomkabel 1.5M , DP kabel, USB A to B kabel |