Samsung LU32J590UQPXEN
Samsung LU32J590UQPXEN
Samsung UJ590. Beeldschermdiagonaal: 81,3 cm (32"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: UHD+, Display technologie: LCD, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung LU32J590UQPXEN
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 1.4 poorten Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten 2
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) Geen
Aantal USB-C poorten Geen
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 2
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync Ultimate
Scherm responstijd 4 milliseconde
EAN
EAN 8806094771961
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 37 W
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 72,95 x 42,78 x 5,64 cm
Curved
Product breedte 729.50 cm
Product gewicht 6300 kg
Product hoogte 534.50 cm
Product lengte 250.50 cm
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 3840 x 2160
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 32 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Verpakkingsinhoud .
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte 4K (2160p)
Categorieën Monitoren Computer
Merk Samsung
Schermgrootte 32 inch (81 cm)
Verversingssnelheid 60 Hz
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Contrast ratio 3000:1
HDR
Helderheid 270
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Modelgegevens
EAN 8806094771961
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Universeel
Uitzonderingen fabrieksgarantie Schade
Verpakking breedte 792 mm
Verpakking hoogte 157 mm
Verpakking lengte 491 mm