Samsung LS32BM701UPXEN Smart Monitor M7 Wit
De Samsung LS32BM701UPXEN Smart Monitor M7 is een 32 inch 4K usb C smart monitor, die je ook als televisie gebruikt door de ingebouwde Smart Hub. Je maakt draadloos verbinding met je laptop, desktop of telefoon met deze monitor. Zo stream je vanaf je telefoon bijvoorbeeld een YouTube video of een fo...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-03-2025
Vind de beste deal voor Samsung LS32BM701UPXEN Smart Monitor M7 Wit
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De Samsung LS32BM701UPXEN Smart Monitor M7 is een 32 inch 4K usb C smart monitor, die je ook als televisie gebruikt door de ingebouwde Smart Hub. Je maakt draadloos verbinding met je laptop, desktop of telefoon met deze monitor. Zo stream je vanaf je telefoon bijvoorbeeld een YouTube video of een foto die je vervolgens in een 4K resolutie bekijkt. Wil je toch een apparaat fysiek aansluiten via een kabel? Organiseer dan je gehele bureau via de usb C poort, waarmee je beeldsignalen verzendt en je apparaat ook meteen oplaadt. Daarnaast heeft de monitor Office 365 ingebouwd, waardoor je ook Word en Excel gebruikt op deze monitor zonder dat het op je computer of smartphone staat. Ben je klaar met werken, ga dan naar de Smart Hub en gebruik de monitor als televisie en kijk je favoriete serie op Netflix of HBO. Die ziet er extra mooi uit op het 4K display, ondersteund met HDR10. Zo geniet je van levendige en heldere kleuren tijdens je entertainment.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 3
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 2.0
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 138 ppi
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 23,36 euro
Energieverbruik actief 40 W
Energieverbruik per 1000h 40 kWh
Energieverbruik per jaar 58,4 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 71,6 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 19,4 cm
Gewicht 6,5 kg
Hoogte 51,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 933916
Fabrikantcode LS32BM701UPXEN
Garantie 2 jaar
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm