Samsung LF24T350FHUXEN
Samsung LF24T350FHUXEN
Schermdiagonaal: 24 inch Resolutie: Full HD (1920 x 1080) Schermtype: IPS (In-Plane Switching) Aansluitingen: 1x VGA, 1x HDMI Dit krijg je erbij: 1x Netsnoer, 1x HDMI-kabel, 1x handleiding
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 30-10-2024
Vind de beste deal voor Samsung LF24T350FHUXEN
Schermdiagonaal: 24 inch Resolutie: Full HD (1920 x 1080) Schermtype: IPS (In-Plane Switching) Aansluitingen: 1x VGA, 1x HDMI
Dit krijg je erbij: 1x Netsnoer, 1x HDMI-kabel, 1x handleiding
Aansluitingen achterzijde
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4
Algemeen
Artikelnummer 372591300
EAN 8806090961892
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 61 cm (24")
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Design
Kleur van het product Zwart
Eisen aan de omgeving
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Temperatuur, in bedrijf 10 - 40 °C
Kenmerken
Kleur van het product Zwart
Kleur
Multimedia
Ingebouwde camera
Ingebouwde luidsprekers
Overige
AC invoer voltage 100 - 240 V
AMD FreeSync
AMD FreeSync-type FreeSync
Audio-ingangen
Beeld naast beeld (PbP)
Beeldscherm, aantal kleuren 16,7 miljoen kleuren
Beeldverhouding 16:9
Black eQualizer functie
Breedte ( zonder voet ) 53,9 cm
Breedte apparaat (met standaard) 539,2 mm
Diepte ( zonder voet ) 3,94 cm
Diepte apparaat (met standaard) 232 mm
Doorgelust
DVI-poort
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 16 kWu
Game modus
Gewicht (met standaard) 2,7 kg
Gewicht (zonder voet) 2,4 kg
HDMI
Helderheid (typisch) 250 cd/m²
Hoek schuine stand bereik -2 - 20°
Hoofdtelefoon uit
Hoogte (zonder voet ) 32,3 cm
Hoogte apparaat (met standaard) 425,3 mm
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde USB-hub
Kantelbaar
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Knippervrije technologie
Maximale refresh snelheid 75 Hz
NVIDIA G-SYNC
Ondersteunde grafische resoluties 1920 x 1080 (HD 1080)
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Picture-in-Picture
Quantum-dotkleurtechnologie
Responstijd 5 ms
Samsung Eye Saver Mode
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Typisch stroomverbruik 16 W
Typische contrastverhouding 1000:1
VESA-montage
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4
Recorder
VGA (D-Sub)poort(en) 1
Verpakking
Breedte verpakking 675 mm
Diepte verpakking 387 mm
Gewicht verpakking 4 kg
Hoogte verpakking 125 mm