Samsung LC34J791WTUXEN
Samsung LC34J791WTUXEN
De Samsung LC34J791WTUXEN is een curved ultrawide monitor van 34 inch om met meerdere programma's naast elkaar te werken. Gebruik bijvoorbeeld Photoshop aan de linkerkant van het scherm en blader door je foto's in Finder aan de rechterkant. Dankzij de Thunderbolt 3 USB-C aansluiting sluit je je sche...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-03-2023
Vind de beste deal voor Samsung LC34J791WTUXEN
De Samsung LC34J791WTUXEN is een curved ultrawide monitor van 34 inch om met meerdere programma's naast elkaar te werken. Gebruik bijvoorbeeld Photoshop aan de linkerkant van het scherm en blader door je foto's in Finder aan de rechterkant. Dankzij de Thunderbolt 3 USB-C aansluiting sluit je je scherm met 1 kabel aan op je Macbook om op te laden en beeld door te sturen. Dit beeldscherm beschikt over een Quantum dot paneel waardoor kleuren in foto's en video's accuraat worden weergeven. Je draait en kantelt deze Samsung monitor zodat je ergonomisch te werk gaat. Zo krijg je niet snel last van je gewrichten en pas je de positie van de monitor aan op de situatie. Door de ingebouwde speakers luister je naar muziek uit je Spotify zonder losse speakers aan te sluiten.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 2
Aantal usb-aansluitingen 2
Type usb-aansluiting Usb-C
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 110 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 70 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 18,51 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 80,87 cm
Breedte bezel (schermrand) 8 mm
Diepte 30,94 cm
Gewicht 7,7 kg
Hoogte 51,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zilver
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm