Samsung Essential LS24C364EAUXEN
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Essential LS24C364EAUXEN
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 91,7 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 9,93 euro
Energieverbruik actief 0,3 W
Energieverbruik per 1000h 17 kWh
Energieverbruik per jaar 24,82 kWh
Energieverbruik standby 17 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54,7 cm
Curved
Diepte 10,8 cm
Gewicht 3,1 kg
Hoogte 32,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Scherm kromming 1800 R
Uitstraling Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 933915
Fabrikantcode LS24C364EAUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm