Laagste prijs bekijken?
Razer Viper V3 Pro Draadloze Gamingmuis Zwart
X
Game met precisie met de Razer Viper V3 Pro Wireless Gaming Muis en wees je tegenstanders te slim af. Door de Razer Focus Pro 35K optische sensor met 35.000 dpi schuif je de draadloze gaming muis snel over je bureau tijdens snelle games. Hierdoor reageer je altijd met precisie tijdens het gamen. Dez...
Game met precisie met de Razer Viper V3 Pro Wireless Gaming Muis en wees je tegenstanders te slim af. Door de Razer Focus Pro 35K optische sensor met 35.000 dpi schuif je de draadloze gaming muis snel over je bureau tijdens snelle games. Hierdoor reageer je altijd met precisie tijdens het gamen. Deze muis weegt maar 54 gram, waardoor deze licht in je hand aanvoelt. De 2 extra duimknoppen stel je zelf in, waardoor je sneller reageert dan je tegenstander als je van wapen wisselt of een special attack uitvoert. Je sluit deze gaming muis draadloos aan via de usb A dongel. Hierdoor heb je genoeg bewegingsvrijheid tijdens het gamen. Deze draadloze gaming muis heeft een batterijduur van 17 uur. Hierdoor game je makkelijk lange sessies zonder opladen.
| EAN | 8886419334491 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | 201 3rd Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103, USA |
| Fabrikant Naam | Razer Inc. |
| Aantal knoppen | 8 |
| Gewichtjes | |
| Horizontaal scrollen | |
| Instelbare knoppen | |
| Scrollwiel |
| Aanbevolen voor genre | FPS |
| Aansturing muis | Optisch |
| Bediening muis | Knoppen |
| Bluetooth | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Draadloos | |
| Duimsteun | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Game platform | Windows |
| Inclusief adapter(s) | |
| Indicator batterijniveau | |
| Instelbare verlichting | |
| Product breedte | 6.40 cm |
| Product gewicht | 125 g |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 12.70 cm |
| Snel laden functionaliteit | |
| Stille muis | |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik |
| Verpakking breedte | 122 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 223 mm |
| Verpakkingsgewicht | 310 g |
| Werkt op glazen ondergrond |
| EAN | 8886419334491 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Razer |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RZ01-05120100-R3G1 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| dpi | 35000 |
| Instelbare dpi |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Inclusief batterijen | |
| Oplaadbaar |
| Geschikt voor besturingssysteem | Chrome OSMac OSWindows |
| Systeemeisen | n.v.t. |
| Ergonomisch ontworpen | |
| Muisvorm | Normaal |
| Rechts- of linkshandig | Rechtshandig |
| Speciaal voor gamen |
| Kabellengte | 0 m |
| Voedingstype | USB |
| Type verlichting | Zonder verlichting |