Game comfortabel en ergonomisch met het Razer Ornata V3 TKL Gaming Toetsenbord. Dit toetsenbord heeft lage Razer Mecha membraan toetsen, wat ervoor zorgt dat jij comfortabel en nauwkeurig gamet. Bedien makkelijk je volume via de dedicated mediaknoppen op je gaming toetsenbord. De magnetische armsteu...
Game comfortabel en ergonomisch met het Razer Ornata V3 TKL Gaming Toetsenbord. Dit toetsenbord heeft lage Razer Mecha membraan toetsen, wat ervoor zorgt dat jij comfortabel en nauwkeurig gamet. Bedien makkelijk je volume via de dedicated mediaknoppen op je gaming toetsenbord. De magnetische armsteun sluit naadloos aan je gaming toetsenbord. Zo game je ook nog eens ergonomisch. Dit is een tenkeyless gaming toetsenbord. Hierdoor staat je muis dichter bij je toetsenbord, wat handig is voor gamers. Stel zelf de 10 RGB lichtzones in via de Razer Synapse software en kies tussen 16,8 miljoen kleuren.
| Bluetooth | |
| Kabellengte | 2 m |
| Type verbinding | Bedraad |
| Breedte | 36,3 cm |
| Diepte | 3,1 cm |
| Ergonomisch ontwerp | |
| Gewicht | 0,3 kg |
| Hoogte | 14,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Polssteun | |
| Toetsenbord samenstelling | Toetsenbord |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
| Artikelnummer | 933114 |
| Fabrikantcode | RZ03-04880100-R3M1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Razer |
| Oude apparaat gratis retour |
| Type stroomvoorziening | USB-poort pc/laptop |
| Aanbevolen voor genre game | Actie, Adventure, First Person Shooter, Indie, MMORPG, MOBA, Open World, RPG, Racing, Realtime Strategy, Simulatie, Sports |
| Aantal kleuren verlichting | 16,8 miljoen |
| Fysieke toetsenbordindeling | ANSI |
| Geografische toetsenbordindeling | NL layout |
| Geschikt voor gaming | |
| Helderheid van achtergrondverlichting regelbaar | |
| Mechanische toetsen | |
| Morsbestendig | |
| Multimediasneltoetsen | |
| Programmeerbare toetsen | |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Typcomfort | Topklasse |
| Type keycaps | Laag |
| Type mechanische toetsen | Razer Mecha-Membrane Switch |
| Verlicht toetsenbord | |
| Vlakke toetsen |