Voel de feedback met elke toetsaanslag met de Razer BlackWidow V4 Pro. Dit bedrade gaming toetsenbord heeft gele, mechanische switches. Dit wordt ook wel een lineaire switch genoemd en hierdoor wordt je niet afgeleid door een luide klik tijdens het gamen. Ideaal voor MMO en actie games. Met de Razer...
Voel de feedback met elke toetsaanslag met de Razer BlackWidow V4 Pro. Dit bedrade gaming toetsenbord heeft gele, mechanische switches. Dit wordt ook wel een lineaire switch genoemd en hierdoor wordt je niet afgeleid door een luide klik tijdens het gamen. Ideaal voor MMO en actie games. Met de Razer Command Dial verander je verschillende dingen met één draai aan de knop. Zo wissel je tussen verschillende apps en tabbladen of stel je de helderheid van je gaming toetsenbord in. Verder stel je de 8 extra macro toetsen in hoe jij wilt. Zo gebruik je met één druk op de knop de juiste aanval in je game. Dit gaming toetsenbord heeft RGB verlichting per toets, waardoor je de verlichting volledig personaliseert. Verander de RGB verlichting via de Razer Synapse software en kies tussen 16,8 miljoen kleuren.
| Bluetooth | |
| Type usb-aansluiting | Standaard usb-A, Usb-C |
| Type verbinding | Bedraad |
| Breedte | 46,6 cm |
| Diepte | 15,3 cm |
| Ergonomisch ontwerp | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Hoogte | 4,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Polssteun | |
| Toetsenbord samenstelling | Toetsenbord |
| Afhandeling van je defect | Via Coolblue |
| Artikelnummer | 928668 |
| Fabrikantcode | RZ03-04681800-R3M1 |
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Razer |
| Oude apparaat gratis retour |
| Type stroomvoorziening | USB-poort pc/laptop |
| Aanbevolen voor genre game | Actie, Adventure, First Person Shooter, Indie, MMORPG, MOBA, Open World, RPG, Racing, Realtime Strategy, Simulatie, Sports |
| Aantal kleuren verlichting | 16,8 miljoen |
| Fysieke toetsenbordindeling | ANSI |
| Geografische toetsenbordindeling | US layout |
| Geschikt voor gaming | |
| Helderheid van achtergrondverlichting regelbaar | |
| Mechanische toetsen | |
| Morsbestendig | |
| Multimediasneltoetsen | |
| Programmeerbare toetsen | |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Typcomfort | Topklasse |
| Type keycaps | Middel |
| Type mechanische toetsen | Razer Yellow Switch |
| Verlicht toetsenbord | |
| Vlakke toetsen |