Laagste prijs bekijken?
Rapoo MT550 Multi-mode Draadloze Muis
X
Een volledig optische sensor van 600 tot 1600 dpi, Multi-mode verbinding en nano ontvanger. Hiermee is de MT550 Multi-Mode Draadloze Muis van Rapoo uitgerust. De Multi-mode verbinding is het belangrijkste kenmerk van de muis. Deze verbinding bestaat uit een betrouwbare 2.4 GHz draadloze transmissie...
Een volledig optische sensor van 600 tot 1600 dpi, Multi-mode verbinding en nano ontvanger. Hiermee is de MT550 Multi-Mode Draadloze Muis van Rapoo uitgerust. De Multi-mode verbinding is het belangrijkste kenmerk van de muis. Deze verbinding bestaat uit een betrouwbare 2.4 GHz draadloze transmissie en Bluetooth 3.0 of Bluetooth 4.0.
Je kunt tot maximaal 4 apparaten tegelijkertijd verbinden met deze draadloze muis. Tussen deze apparaten is het gemakkelijk om te schakelen. Dit maakt de MT550 Multi-mode Draadloze Muis ideaal voor multitasking.
| Aantal batterijen | 2 |
| Batterijduur | 12 maanden |
| Breedte (muis) | 7 cm |
| Diepte (muis) | 10.3 cm |
| Fabrieksgarantie | 1 jaar |
| Gewicht (muis) | 75 g |
| Hoogte (muis) | 4.3 cm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 17745 |
| Ondersteunde besturingssystemen | Windows 10, Windows 8, Windows 7 Vista, Windows X |
| Overige kenmerken | Kan zowel via Bluetooth (3.0 en 4.0) als met een RF USB-receiver verbonden worden. |
| Aansluitingen | USB 2.0 |
| Bluetooth | ja |
| Scrollwiel | ja |
| Aantal functietoetsen | 6 |
| Artikelnummer | 1574841 |
| Maximale resolutie | 1600 dpi |
| Signaalingang | Optisch met laser diodes |
| Signaaloverdracht | Draadloos |
| Soort batterij | AA |
| Type apparaat | Muis |
| Zendbereik | 10 m |