Newstar FPMA-D010D Desktop accessoire
Met deze NewStar monitorarm, model FPMA-D010DBLACK, bevestigt u twee flatscreens van maximaal 30" aan het bureau via een bureauklem of bladdoorvoer. Door gebruik te maken van een monitorarm profiteert u optimaal van de mogelijkheden van uw monitor. De monitorarm is eenvoudig in hoogte en diepte te v...
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Newstar FPMA-D010D Desktop accessoire
Momenteel niet leverbaar
Met deze NewStar monitorarm, model FPMA-D010DBLACK, bevestigt u twee flatscreens van maximaal 30" aan het bureau via een bureauklem of bladdoorvoer.
De FPMA-D010DBLACK heeft 3 draaipunten en is geschikt voor 2 schermen t/m 30". Het draagvermogen van de arm is 7 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 100x100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Algemeen
Artikelnummer 372539444
EAN 8717371446277
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Design
Kleur van het product Zwart
Ergonomie
Aantal draaipunten 3
Diepte-instelbereik 40 - 430 mm
Draaihoek 360°
Hoek schuine stand bereik 0 - 40°
Hoogte verstelbaarheidsbereik 290 - 450 mm
In hoogte verstelbaar
Type hoogteverstelling Handmatig
Gewicht en omvang
Breedte verpakking 210 mm
Diepte verpakking 95 mm
Hoogte 450 mm
Hoogte verpakking 346 mm
Netto gewicht pakket 4,03 kg
Kenmerken
Aantal displays ondersteund 2
Draaihoek 360°
In hoogte verstelbaar
Kleur van het product Zwart
Maximale gewichtscapaciteit 7 kg
Maximale schermgrootte 76,2 cm (30")
Minimale schermgrootte 25,4 cm (10")
Montagewijze Bureau
Kleur
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte 43,5 cm
(Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht 16,1 kg
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte 21 cm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte 36,2 cm
Code geharmoniseerd systeem (HS) HS83025000
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking 4 stuk(s)
Netto gewicht kartonnen doos 14,1 kg
Producten per pallet (EU) 120 stuk(s)
Montage
Aantal displays ondersteund 2
Montage Klem/doorvoer
Montage interface compatibiliteit (max) 100 x 100 mm
Montage interface compatibiliteit (min) 75 x 75 mm
Montagewijze Bureau
Paneelmontage-interface 75 x 75,100 x 100 mm
Overige specificaties
Land van herkomst China
Technische details
Netto gewicht pakket 4,03 kg
Verpakking
Breedte verpakking 210 mm
Diepte verpakking 95 mm
Hoogte verpakking 346 mm