Newstar FPMA-D010 Desktop accessoire
Extra informatie
Product merk: NeoMounts
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Newstar FPMA-D010 Desktop accessoire
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
De FPMA-D010BLACK heeft 3 draaipunten en is geschikt voor schermen t/m 30" (76 cm). Het draagvermogen van de arm is 7 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 100x100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Algemeen
Artikelnummer 372539447
EAN 8717371446376
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Design
Kleur van het product Zwart
Gewicht en omvang
Breedte verpakking 210 mm
Diepte verpakking 95 mm
Hoogte 450 mm
Hoogte verpakking 346 mm
Kenmerken
Kleur van het product Zwart
Kleur
Montage
Aantal displays ondersteund 1
Maximale gewichtscapaciteit 7 kg
Maximumafmetingen schermcompatibiliteit 76,2 cm (30")
Minimumafmetingen schermcompatibiliteit 25,4 cm (10")
Montage interface compatibiliteit (max) 100 x 100 mm
Montage interface compatibiliteit (min) 75 x 75 mm
Montagewijze Bureau
Paneelmontage-interface 75 x 75,100 x 100 mm
Overige
Aantal draaipunten 3
Breedte van de omdoos 43,5 cm
Code geharmoniseerd systeem (HS) HS83025000
Diepte-instelbereik 40 - 430 mm
Draaihoek 360°
Hoek schuine stand bereik 0 - 40°
Hoeveelheid per omdoos 8 stuk(s)
Hoogte van de omdoos 40,5 cm
Hoogte verstelbaarheidsbereik 290 - 450 mm
In hoogte verstelbaar
Lengte omdoos 36,2 cm
Montage Klem/doorvoer
Type hoogteverstelling Handmatig
Overige specificaties
Land van herkomst China
Verpakking
Breedte verpakking 210 mm
Diepte verpakking 95 mm
Hoogte verpakking 346 mm