NewStar Monitorbeugel FPMA-CB100BLACK
Extra informatie
Product merk: Neomounts by Newstar
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor NewStar Monitorbeugel FPMA-CB100BLACK
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Topprijzen voor merk producten
Met deze NewStar Monitorbeugel FPMA-CB100BLACK breid jij je huidige monitorbeugel uit naar 2 monitoren. De beugel is in de breedte te verstellen om de monitoren zo strak mogelijk tegen elkaar te plaatsen. Deze beugel kan 360 graden roteren, 30 graden zwenken en is lichtgebogen om zo een ergonomische werkhouding te creëren. De NewStar Monitorbeugel FPMA-CB100BLACK is geschikt voor schermformaten van 10 tot en met 27 inch.
Eigenschappen
Aantal bevestigingsarmen 2
Aantal graden draaibaar 360 °
Afstand tot de muur 15 cm
Ergonomisch ontwerp
Flexibiliteit beugel Alleen draaibaar
Gewicht 4 kg
In diepte verstelbaar
In hoogte verstelbaar
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Maximaal gewicht 18 kg
Maximaal schermformaat 27 inch
Minimaal schermformaat 10 inch
Montage oppervlak Wand
Roteerbaar
VESA standaard 100 mm x 100 mm, 75 mm x 75 mm