Laagste prijs bekijken?
MSI Raider A18 HX A9WJG-014NL
X
De MSI Raider A18 HX A9WJG-014NL is een powerhouse dat elke uitdaging aankan. Aangedreven door de razendsnelle AMD Ryzen 9 9955HX3D processor en de NVIDIA GeForce RTX 5090, biedt deze laptop ongeëvenaarde prestaties voor gaming, videobewerking en zware professionele toepassingen. Het 18" 4K-scherm (...
De MSI Raider A18 HX A9WJG-014NL is een powerhouse dat elke uitdaging aankan. Aangedreven door de razendsnelle AMD Ryzen 9 9955HX3D processor en de NVIDIA GeForce RTX 5090, biedt deze laptop ongeëvenaarde prestaties voor gaming, videobewerking en zware professionele toepassingen. Het 18" 4K-scherm (3840 x 2400, 120 Hz) zorgt voor verbluffende beeldkwaliteit met scherpe details en vloeiende overgangen, ideaal voor zowel de veeleisende gamer als de professionele creator. Met 64 GB DDR5 RAM en een 2 TB SSD beschik je over ongekende snelheid en enorm veel opslagcapaciteit, zodat je al je bestanden, games en toepassingen zonder vertraging kunt openen en gebruiken. Dankzij Wi-Fi 7 geniet je van de snelste draadloze verbindingen voor een naadloze ervaring, zelfs bij zware online taken. Windows 11 Home biedt een moderne, gebruiksvriendelijke interface, terwijl het premium zwarte ontwerp de MSI Raider A18 niet alleen krachtig, maar ook stijlvol maakt.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A |
| Product breedte | 40.40 cm |
| Product gewicht | 3600 g |
| Product hoogte | 3.21 cm |
| Product lengte | 30.75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.60 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711377315586 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | MSI |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Raider A18 HX A9WJG-014NL |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Gaming laptop |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, Ac-kabel, quick start guide. |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 99.99 Wh |
| Vermogen | 400 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Beeldschermresolutie | 3840 x 2400 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 1000 |
| Schermgrootte | 18 Inch |
| Screen technologie | Mini LED |
| Touchscreen | |
| Type Adaptive Sync | Informatie niet beschikbaar |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711377315586 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | VingerafdruklezerIngebouwde webcamIngebouwde microfoon |
| Materiaal | KunststofMetaal |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 64 GB |
| Geheugenslot 2 | 32 GB |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (Onboard) |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | VergrotingssoftwareBrailleleesregelEye-tracking systemenSchermlezersTekst-naar-spraaksoftware |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 2.5 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 2 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.4 |
| Processor implementatie | 9955HX3D |
| Type computer processor | AMD Ryzen 9 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Per-key RGB verlichting |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | 24 GB |