Laagste prijs bekijken?
MSI Pro Mp275qpdg - 27 Inch 2560 X 1440 (qhd) Ips-paneel In Hoogte Verstelbaar
X
Beeldschermdiagonaal: 27 " Resolutie: 2560 x 1440 Pixels Soort paneel: IPS Maximale refresh snelheid: 100 Hz Responstijd: 4 ms Ingebouwde luidsprekers: Ja
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | 4 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB 3.1 poorten | Geen |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | DisplayPortHDMIUSB-CUSB 2.03,5 mm mini-jack (AUX) |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| USB-C vermogen | 96 Watt |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 100 Hz |
| Scherm responstijd | 4 milliseconde |
| Type sync | FreeSync |
| EAN | 4711377238182 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 96 W |
| Waarde energielabel | F |
| Afmetingen zonder voet | 614 x 53.6 x 377.4 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 61.40 cm |
| Product gewicht | 7.05 kg |
| Product hoogte | 57.89 cm |
| Product lengte | 22.39 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | KantoorDagelijks gebruik |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde webcam |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Churchilllaan 202, 5705 BK Helmond, Nederland |
| Fabrikant Naam | MSI Computer Europe B.V. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1300:1 |
| HDR | |
| Helderheid | 250 |
| Kijkhoek | 178 |
| sRGB | Minder dan 99% |
| Type HDR | Geen HDR |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711377238182 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Introductie | 2025 |
| Kleur | - |
| Merk | MSI |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PROMP275QPDG |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Geschikt voor console gaming | |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | EngelsUniverseel |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 470 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 830 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6000 g |
| Verpakkingsinhoud | - Monitor - 1x HDMI Kabel (2.0) - 1x USB Type A to Type B Kabel - 1x USB Type C to Type C Kabel - Netsnoer - Installatiegids - 4x Vesa schroeven |
MSI Pro Mp275qpdg - 27 Inch 2560 X 1440 (qhd) Ips-paneel In Hoogte Verstelbaar
X