MSI Prestige 14 A12SC-016NL -14 inch Laptop
Extra informatie
Product merk: MSI
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 28-05-2024
Vind de beste deal voor MSI Prestige 14 A12SC-016NL -14 inch Laptop
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Laat je creatieve inspiratie niet meer beperken door langzame hardware, maar kies voor de performance van een MSI Prestige 14. Deze laptop brengt de nieuwste 12e generatie Intel® Core™ i7-1280P processor samen met de Nvidia® Geforce GTX 1650 videokaart. Hierdoor is geen enkele taak meer te zwaar. Daarnaast zorgt het 14” Full HD 300-NIT scherm ervoor dat de kleuren van je beeldscherm afspatten.
Meteen aan de slag
Mobiliteit zonder grenzen
Ononderbroken je creativiteit in de vrije loop laten door een batterijduur tot aan 10 uur. En is je batterij bijna leeg wil maar wil je onderweg naar huis of naar je volgende afspraak toch nog gebruik kunnen maken van je laptop? Dan is de Prestige 14 jouw ideale keuze. In 15 minuten laadt deze notebook zich weer voldoende op om weer 1,5 uur mee te gaan. Ook sluit je onderweg moeiteloos je randapparatuur aan dankzij meer dan genoeg USB-poorten, waaronder ook een Thunderbolt 4 aansluiting voor het razendsnel verplaatsen van bestanden. Dit alles zit verwerkt in een Ultra dun en Ultra licht design van slechts 1.29 kg en 16mm dikte.
Aansluitingen
Aantal Thunderbolt 4 Type C 2
Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A 1
Aantal USB type A 1
Aantal USB type C 2
Aantal usb-poorten 3
DisplayPort Geen
HDMI Geen
Mini DisplayPort Geen
USB-C met Displayport functie
USB-versies USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | Thunderbolt 4 Type C
VGA poort Geen
Afmetingen
Gewicht 2700 g
Product breedte 319 mm
Product gewicht 1290 g
Product hoogte 15.9 mm
Product lengte 219 mm
Verpakking breedte 355 mm
Verpakking hoogte 77 mm
Verpakking lengte 482 mm
Artikelinformatie
CE markering Zichtbaar
EAN 4719072927479
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Merk MSI
MPN (Manufacturer Part Number) 9S7-14C612-016
Refurbished
Reparatie type Carry-in
Type laptop Gaming laptop
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakkingsinhoud Laptop, adapter, handleiding
Audio
Luidsprekers
Batterij
Accu/batterij capaciteit in Wh 52 Wh
Vermogen 100 W
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Dual Screen
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 14 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Type schermafwerking Mat
Besturingssysteem
Operatingsysteem Windows 11 Home
EAN
EAN 4719072927479
Eigenschappen
2 in 1
Kleur Koolstof | Groen
Laptop opties Geen opties
Materiaal Kunststof
Media station Geen lezer en brander
Geheugen
Aantal Geheugensloten 1
Geheugenslot 1 16 GB
Intern geheugen 16 GB
Maximum intern geheugen 16 GB
RAM geheugen uitbreidbaar
Type geheugen 1 LPDDR4X (Onboard)
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Minimaal 60 maanden na introductiedatum
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops Gaming laptops
Merk MSI
Processortype AMD 3015Ce
RAM-geheugen 16 GB
Schermgrootte laptops 14 inch (35 cm) - compact
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App werkt op besturingssyteem Windows
Betaalde diensten vereist Informatie niet beschikbaar
Bluetooth vereist Informatie niet beschikbaar
Compatibel met Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Informatie niet beschikbaar
Mobiele data verbinding mogelijk
Wifi vereist Informatie niet beschikbaar
Netwerkverbindingen
Bedrade snelheid Niet bedraad
Bluetooth versie Bluetooth 5.2
WIFI Ja, 802.11ax
Opslag
Hardeschijf snelheid Solid State
Opslag media SSD
Opslagcapaciteit 512 GB
Opslagcapaciteit SSD 512 GB
Opslagcapaciteit uitbreidbaar
Type extern geheugenslot Geen extern geheugenslot
Processor
Aantal processorkernen 14
Kloksignaalfrequentie 3.6 GHz