MSI mini desktop Cubi 5 10M-063EU i5 8G 512G Windows 10 Home
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-10-2021
Vind de beste deal voor MSI mini desktop Cubi 5 10M-063EU i5 8G 512G Windows 10 Home
Dit krijg je erbij: 1x Snelstartgids, 1x Netsnoer
Algemeen
Artikelnummer 372580340
EAN 4719072738037
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Ethernet LAN
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Intern geheugen 8 GB
Gewicht en omvang
Breedte 124 mm
Diepte 124 mm
Gewicht 550 g
Hoogte 53,7 mm
Ingebouwde grafische adapter
Kenmerken
Processor socket BGA 1528
Muis
Opslagmedia
Soort optische drive
SSD capaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Optische drive
Aantal verwerkingseenheden 24
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 300 MHz
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Codenaam processor Comet Lake
Configureerbare TDP-down 10 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 0,8 GHz
Configureerbare TDP-up 25 W
Configureerbare TDP-upfrequentie 2,1 GHz
Gewicht verpakking 1,4 kg
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 1100 MHz
Kabelslot sleuf type Kensington
Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor 2666,2133 MHz
Microfoon, line-in ingang
Netvoeding 65 W
Processor aantal threads 8
Processor cache 6 MB
Systeembus 4 GT/s
Thermal Design Power (TDP) 15 W
Thermal Monitoring Technologies
Tjunction 100 °C
Toetsenbord inbegrepen
Type behuizing Mini PC
Verpakkingsgrootte processor 46 x 24 mm
HDMI versie 1.4
Prestatie
Aantal processorkernen 4
Frequentie van processor 1,6 GHz
Maximale turbofrequentie van processor 4,2 GHz