Ontdek de ultieme gamingervaring met de MSI MAG 342CQR E2, een 34-inch ultrawide curved monitor ontworpen voor gamers die topprestaties eisen. Onovertroffen Beeldkwaliteit Met een UWQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels en een indrukwekkende kleurdekking van 95% DCI-P3, 93% Adobe RGB en 119% sRGB, le...
Ontdek de ultieme gamingervaring met de MSI MAG 342CQR E2, een 34-inch ultrawide curved monitor ontworpen voor gamers die topprestaties eisen.
Onovertroffen Beeldkwaliteit
Met een UWQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels en een indrukwekkende kleurdekking van 95% DCI-P3, 93% Adobe RGB en 119% sRGB, levert deze monitor levendige en nauwkeurige kleuren die uw games tot leven brengen.
Supersnelle Reactietijd en Vloeiende Beelden
De 180Hz verversingssnelheid en 1ms MPRT-responstijd zorgen voor ultrasoepele gameplay, ideaal voor snelle gamegenres zoals first-person shooters en racesimulaties.
Comfortabel en Veilig voor de Ogen
Dankzij Anti-Flicker en Less Blue Light technologieën kunt u langer gamen zonder vermoeide ogen, doordat flikkeringen worden verminderd en lagere niveaus van blauw licht worden weergegeven.
Naadloze Gaming met AMD FreeSync™ Premium
Ervaar vloeiende, artefactvrije prestaties zonder tearing of stuttering, ondersteund door HDR voor een meeslepende game-ervaring.
Geavanceerde AI Vision Technologie
De nieuwe AI Vision technologie onthult details in donkere gebieden en verbetert de algehele helderheid en kleurverzadiging, waardoor uw games er nog beter uitzien.
MSI Console Mode voor Console Gamers
Met ingebouwde HDMI™ CEC-technologie kunt u de monitor eenvoudig verbinden met PlayStation- of Switch-controllers en genieten van een tear-free gamingervaring dankzij de ondersteuning van VRR-functie.
Kies voor de MSI MAG 342CQR E2 en dompel uzelf onder in een ongeëvenaarde gamingervaring met superieure beeldkwaliteit, snelheid en comfort.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.0b |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | HDMI3,5 mm mini-jack (AUX)DisplayPort |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| Beeldschermresolutie | 3440 x 1440 |
| Beeldverhouding | 21:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 34 Inch |
| Screen technologie | VA |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 180 Hz |
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Type sync | FreeSyncFreesync Premium |
| EAN | 4711377192125 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 31 W |
| Waarde energielabel | F |
| Afmetingen zonder voet | 808.6 x 119.67 x 363.95 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 80.86 cm |
| Product gewicht | 6.95 kg |
| Product hoogte | 51.40 cm |
| Product lengte | 26.70 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruikGaming |
| Geschikt voor console gaming | |
| Hoogte instelbaar | |
| Inclusief monitor voet | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Verlichting |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 75mm x 75mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Churchill-laan 202 5705 BK Helmond Nederland |
| Fabrikant Naam | MSI |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 3000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | 95%-99% |
| HDR | |
| Helderheid | 300 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | AdobeRGBDCI P-3 kleurdekkingsRGB |
| sRGB | Meer dan 100% |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711377192125 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Introductie | 2025 |
| Kleur | - |
| Merk | MSI |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MAG 342CQR E2 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | UniverseelEngels |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 963 mm |
| Verpakking hoogte | 509 mm |
| Verpakking lengte | 225 mm |
| Verpakkingsgewicht | 10050 g |
| Verpakkingsinhoud | - Monitor - DisplayPort kabel (1.4a) - Netsnoer - Installatiegids - 4x Vesa Schroeven |