Visualiseer uw overwinning met de MAG 321CUP QD-OLED gamingmonitor. Deze monitor beschikt over een 3840x2160 (UHD) next-gen QD-OLED-paneel, een verversingssnelheid van 165 Hz en een snelle responstijd van 0,03 ms (GtG). VESA-certificering voor ClearMR 9000 en DisplayHDR True Black 400 zorgt voor uit...
Visualiseer uw overwinning met de MAG 321CUP QD-OLED gamingmonitor. Deze monitor beschikt over een 3840x2160 (UHD) next-gen QD-OLED-paneel, een verversingssnelheid van 165 Hz en een snelle responstijd van 0,03 ms (GtG). VESA-certificering voor ClearMR 9000 en DisplayHDR True Black 400 zorgt voor uitzonderlijk levendige beelden en vermindert bewegingsonscherpte. OLED Care 2.0 vermindert het risico op inbranden van OLED. Voor consolegamers biedt de MAG 321CUP QD-OLED HDMI 2.1-poorten met een bandbreedte van 48 Gbps, ondersteuning voor 120 Hz, VRR en ALLM.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 2 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.1 |
| Type aansluiting | 3,5 mm mini-jack (AUX)DisplayPortHDMIUSB-C |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| USB-C vermogen | 15 Watt |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 32 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 165 Hz |
| Scherm responstijd | 0.03 milliseconde |
| Type sync | FreeSync |
| EAN | 4711377250634 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 50 W |
| Waarde energielabel | G |
| Afmetingen zonder voet | 714 x 123 x 423 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 71.40 cm |
| Product hoogte | 47.30 cm |
| Product lengte | 31.80 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Gaming |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Zonder luidsprekers |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Churchill-laan 202 5705 BK Helmond Nederland |
| Fabrikant Naam | Micro?Star International Co., Ltd. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1500000:1 |
| HDR | |
| Helderheid | 250 |
| Kleurechtheid | DCI P-3 kleurdekking |
| sRGB | Meer dan 100% |
| Type HDR | HDR 400 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711377250634 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Introductie | 321 |
| Kleur | - |
| Merk | MSI |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MAG 321CUP QD-OLED |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 515 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 980 mm |
| Verpakkingsgewicht | 12000 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x HDMI™ Cable (2.1) 1x DisplayPort Cable (2.1a) 1x USB Type-B to A Cable 1x Power Cord (C13) 1x Quick Guide 4x VESA Wall Mount Screw 1x Fiber Cloth, 1x Color Report |