Laagste prijs bekijken?
MSI Mag 274qrf Qd E2 - 27 Inch 2560 X 1440 (quad Hd) 1 Ms 180 Hz
X
MSI MAG 274QPF QD E2 Uitgerust met een groot 27" WQHD (2560x1440) Rapid IPS-paneel, 180Hz Refresh Rate & 1ms (GtG) Reactietijd, biedt de MAG 274QPF QD E2 een concurrentievoordeel & uitstekende beeldkwaliteit. De MAG 274QPF QD E2 is voorzien van Quantum Dot-technologie, een elitekleurengamma (1,07 mi...
MSI MAG 274QPF QD E2
Uitgerust met een groot 27" WQHD (2560x1440) Rapid IPS-paneel, 180Hz Refresh Rate & 1ms (GtG) Reactietijd, biedt de MAG 274QPF QD E2 een concurrentievoordeel & uitstekende beeldkwaliteit. De MAG 274QPF QD E2 is voorzien van Quantum Dot-technologie, een elitekleurengamma (1,07 miljard kleuren, 150% sRGB), VESA-gecertificeerde DisplayHDR 400 Dynamic Contrast & Brightness, Mystic Light omgevingsverlichting en een 4-voudig verstelbare standaard.
Een dynamisch ontworpen laag nanodeeltjes verbetert zowel de kleuren als de helderheid van het Rapid IPS-paneel. Kleuren display: 1,07 miljard (8-bit + FRC kleurdiepte). DCI-P3 / sRGB: 98% / 150%
Voorzien van een 27 inch WQHD (2560x1440) Rapid IPS-paneel met 178° brede kijkhoeken met minimale kleurverschuiving wanneer vanuit verschillende hoeken wordt gekeken.
Rapid IPS-panelen bieden heldere beelden met realtime geoptimaliseerde kleur en helderheid, zodat elke scène op zijn best wordt weergegeven.
Ervaar vloeiendere bewegingen met een hoge vernieuwingsfrequentie van 180 Hz en ontgrendel het volledige potentieel van hoogwaardige GPU- en geheugen hardware.
Een lage reactietijd van 1 ms (GtG) zorgt voor een drastische vermindering van wazigheid op het beeldscherm en is essentieel voor snelle games.
Minder Blauw Licht maakt gebruik van hardware matige filtertechnologie, terwijl een levendig kleurenpalet met compromisloze details behouden blijft.
Anti-Flicker Technologie biedt een superieure kijkervaring door het verminderen van de hoeveelheid flikkering, in tegenstelling tot generieke monitoren die meestal een flikkering van ongeveer 200 keer* per seconde weergeven tijdens de donkerste uren.
MSI SpectrumBar kan worden geactiveerd om ambient Glow Sync verlichting te bieden, of kan worden gesynchroniseerd met andere Mystic Light ingeschakelde hardware.
Een premium 4-voudig verstelbare standaard kan worden aangepast aan specifieke ergonomische eisen (75 x 75 mm VESA-compatibel).
De monitor kan op elk moment worden bijgewerkt met firmware via de USB-aansluiting voor de meest actuele instellingen.
Met KVM-technologie kunnen 2 afzonderlijke systemen tegelijkertijd op één monitor worden aangesloten.
MSI Console Mode is compatibel met next-gen gaming console platforms.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | 3 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB 3.1 poorten | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Type aansluiting | HDMIDisplayPortUSB 3.1 |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| USB-C vermogen | 65 Watt |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 180 Hz |
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Type sync | FreeSyncFreesync PremiumG-Sync compatible |
| EAN | 4711377126199 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 65 W |
| Waarde energielabel | F |
| Afmetingen zonder voet | 613.5 x 69.8 x 362.5 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 61.35 cm |
| Product gewicht | 6.05 kg |
| Product hoogte | 40.21 cm |
| Product lengte | 19.65 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | GamingDagelijks gebruik |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekersZonder luidsprekers |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 75mm x 75mm |
| Fabrikant Naam | MSI |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | 95%-99% |
| HDR | |
| Helderheid | 400 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | AdobeRGBDCI P-3 kleurdekkingsRGB |
| sRGB | Meer dan 100% |
| Type HDR | HDR 400 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711377126199 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2024 |
| Kleur | - |
| Merk | MSI |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MAG 274QRF QD E2 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | DuitsEngelsUniverseelNederlands |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 862 mm |
| Verpakking hoogte | 515 mm |
| Verpakking lengte | 158 mm |
| Verpakkingsgewicht | 13300 g |
| Verpakkingsinhoud | - Monitor - Netsnoer - Installatiegids |