MSI laptop PRESTIGE 15 A11SCS-060NL
Extra informatie
Product merk: MSI
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 19-08-2021
Vind de beste deal voor MSI laptop PRESTIGE 15 A11SCS-060NL
Momenteel niet leverbaar
Onze specialist adviseert deze laptop voor:
✔ Dagelijks gebruik: deze laptop is geschikt voor internetten, e-mailen en tekstverwerking.
✔ Studie: verslagen uitwerken in Word en presentaties maken in Powerpoint.*
✔ Gaming: is geschikt voor de meest recente games op hoge instellingen.
✔ Fotobewerking: de processor is hiervoor snel genoeg.
✔ Videobewerking: deze laptop beschikt over een aparte videokaart.
ℹ Goed om te weten
- Deze laptop is voorzien van Windows 10 Home.
- Deze laptop is niet voorzien van een DVD/CD speler
- Deze laptop is voorzien van een QWERTY toetsenbord
Aansluitingen
Aantal Thunderbolt 2 poorten Geen
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten 1
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten Geen
Aantal usb 2.0-poorten Geen
Aantal usb 3.0-poorten Geen
Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten 0
Aantal USB 3.1 Type C Gen 2 poorten 2
Aantal USB 3.2 Type A Gen 2 poorten 2
DisplayPort Geen
HDMI 1
Mini DisplayPort Geen
Totaal aantal usb-poorten 2
Type C USB 3.2 Gen 2 Geen
USB-C met Displayport functie
VGA Geen
Afmetingen
Breedte 35,7 cm
Diepte 23,4 cm
Hoogte 1,7 cm
Product gewicht 1690 gram
Verpakking breedte 37,2 cm
Verpakking hoogte 8 cm
Verpakking lengte 59,1 cm
Verpakkingsgewicht 3,4 kg
Artikelinformatie
Artikelnummer A11SCS-060NL
EAN 4719072761851
Fabrieksgarantie 2 jaar
MVO keurmerk Geen specifiek MVO keurmerk
Refurbished
Service type Pick-up en return
Type laptop Gaming laptop
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakkingsinhoud Laptop + adapter + handleiding
Audio
Luidsprekers
Sound technology -
Batterij
Batterijcapaciteit (Wh) 82 Wh
Geschatte accuduur Max.0 uur
Vermogen 90 W.
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
Beeldverhouding 16:09
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 14 inch
Schermresolutie 3840 x 2160 pixels
Touchscreen
Type paneel IPS
Type schermafwerking Mat
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 10 Home
Eigenschappen
2 in 1
Cd/dvd-speler Geen lezer en brander
Kleur Grijs
Laptop-productopties Vingerafdruklezer | Ingebouwde webcam | Ingebouwde microfoon
Materiaal Aluminium
Geheugen
Aantal geheugensloten 2
Geheugen lay-out 2 x 16 GB
Intern geheugen 32 GB
Max. intern geheugen 64 GB
RAM geheugen uitbreidbaar
Type intern geheugen DDR4
Introductie en ondersteuning
Introductie 2020
Introductiejaar 2020
Introductiemaand Januari
Ondersteuning met updates Informatie niet beschikbaar
Taal handleiding Nederlands
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
App werkt op besturingssysteem Informatie niet beschikbaar
Betaalde diensten vereist Informatie niet beschikbaar
Bluetooth vereist Informatie niet beschikbaar
Compatibel met Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Informatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbinden
Mobiele data verbinding mogelijk Informatie niet beschikbaar
Wifi vereist
Netwerkverbindingen
Bluetoothversie Bluetooth 5.1
Ethernetsnelheid 10Gbps
Verbindingen Wifi | Bluetooth
Wifi Ja, 802.11ax
Opslag
Harde schijf interface M.2
Harde schijf snelheid Solid State
Kaartlezer Micro SD
Opslagcapaciteit HDD 0 GB
Opslagcapaciteit SSD 1000 GB
Opslagcapaciteit uitbreidbaar
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Type opslag SSD
Processor
Codenaam Tiger Lake
Kloksnelheid 0 GHz (max. 4,8 GHz)