MSI Katana 15 B13VGK-1448NL
MSI Katana 15 B13VGK-1448NL
Extra informatie
Product merk: MSI
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-06-2024
Vind de beste deal voor MSI Katana 15 B13VGK-1448NL
Verscherp je spel
DE VOLGENDE GENERATIE
Tot Intel Core i7-13620H Processor
GEFORCE RTX 40-SERIE LAPTOP
SMEER DAN SNEL
DISCRETE GRAFISCHE MODUS (MUX-ONTWERP) HERLEIDT HET VERMOGEN IN EEN OOGWENK
BLIKSEMSNELLE EN VLOEIENDE WEERGAVE
Het 144Hz IPS-scherm brengt je opvallende beelden en een soepele verversingssnelheid zodat je nooit iets mist.
VERNIEUWDE KOELING VOOR NEXT-GEN GAMING
VOLLEDIGE IO-POORTEN
- RJ45
- HDMI (8K@60Hz / 4K@120Hz)
- USB 3.2 Gen1 Type-C / DP
- USB 3.2 Gen1 Type-A
- Audio Combo Jack
- DC in
- USB 3.2 Gen1 Type-A
- USB 2.0 Type-A
Accu
Accu/batterij technologie Lithium-polymeer
Maximale accu/batterijduur 4 uren
Audio
Aantal speakers 2
Geluidsweergave Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwde microfoon
Merk van ingebouwde computer luidsprekers Dolby Advanced AudioTM certified
Bedrade verbindingen
Aantal ethernet poorten 1
Aantal female standaard usb-A poorten 3
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 4
DisplayPort-aansluiting
Geheugenkaartlezer
HDMI-aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Protocol Female usb-C poort DisplayPort Alternatieve Modus, USB
Thunderbolt-aansluiting
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Usb versie Female usb-C poort 3.2
Usb-aansluiting
Versie female HDMI Type A poort 2.1
Versie female standaard usb-A poort 2.0, 3.2
VGA-aansluiting
Beeldscherm
Adaptive Sync
Beeldscherm kwaliteit Topklasse
Helderheid 250 cd/m2
Paneeltype IPS paneel
Reflectie scherm Anti reflecterend
Schermdiagonaal 15,6 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Verversingssnelheid 144 Hz
Belangrijkste eigenschappen
Besturingssysteem Windows
Intern werkgeheugen (RAM) 16 GB
Processor Intel Core i7
Schermdiagonaal 15,6 inch
Snelheidsklasse laptops Topklasse
Totale opslagcapaciteit 1024 GB
Touchscreen
Videokaart chipset NVIDIA Geforce RTX 4070
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows
Taal besturingssysteem Meerdere talen in te stellen
Versie van Windows OS Windows 11 Home
Beveiliging
Kensington slot
TPM (Trusted platform module)
Veiligheidsklasse laptops Basisklasse
Vingerafdruk-identiteitssensor
Windows Hello
Draadloze verbindingen
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.2
Mobiele dataconnectie Geen
Extra fabrieksgarantie
Fabrieksgarantie
Fysieke eigenschappen
Bouwkwaliteit laptops Basisklasse
Breedte 35,9 cm
Diepte 25,9 cm
Gewicht 2,25 kg
Hoogte 2,49 cm
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Militair getest
Model laptop Laptop
Opslag
Aantal SSD's 1
Opslagcapaciteit van SSD 1024 GB
Type opslag SSD
Optische drive
Optische drive beschikbaar
Processor
Cachegeheugen 24 MB
Intel Evo laptop
Kloksnelheid 2,4 GHz
Processor Intel Core i7
Processor cijfer 13700H
Processor codenaam Raptor Lake
Processor kernen Tetradeca core (14)
Turbo snelheid 5 GHz