MSI gaming laptop Vector GP66 12UH 038NL
Extra informatie
Product merk: MSI
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-03-2023
Vind de beste deal voor MSI gaming laptop Vector GP66 12UH 038NL
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De Vector GP66 12UH-038NL is gebouwd voor maximale prestaties, zonder al te veel toeters en bellen. Je vind in deze high-end gaming laptop de nieuwste innovaties en technologieën, maar is dankzij zijn bescheiden uiterlijk naast gaming ook zeer geschikt voor andere zware taken. Een ding is zeker, je krijgt met deze notebook de beste performance. Alles wat een gamer wilt In de Vector GP66 12UH-038NL zit de meest krachtige hardware van het moment, die zorgen voor de beste performance bij High level gaming. De Intel® Core™ i7-12700H processor levert samen met de Nvidia® Geforce RTX 3080 enorme snelheid, zodat je probleemloos je favoriete game kan spelen op hoge settings, met o.a. Raytracing en DLSS 2.0 met maxiamle TGP wattage. Hiermee krijg je schitterende en vloeiende graphics en de meest realistische lichteffecten. Games hebben er nog nooit zo goed uitgezien. Verder zit er ook 16GB RAM geheugen en 1TB SSD geheugen, zodat je voldoende ruimte hebt om je games op te slaan. Snel en slick Naast de beste hardware beschikt de Vector GP66 ook over een fantastisch scherm. Dankzij dit scherm, dat 165Hz ondersteunt en een nitswaarde heeft van 400 krijg je schitterende en vloeiende beelden tijdens het gamen. Daarnaast heeft de Vector GP66 een toetsenbord met RGB verlichting die per key RGB in te stellen is, zodat je hem naar hartenlust kan customizen. De Vector GP beschikt daarnaast over meer dan genoeg USB-poorten, om al je gaming gear aan te kunnen sluiten. Verder kan je maximaal twee monitoren aansluiten, door het gebruik van de HDMI en de DisplayPort aansluiting. Meer kracht, betere koeling De MSI Vector GP66 beschikt over de Coolerboost 5 technologie om deze krachtige hardware goed koel te houden ondanks de smalle behuiuzing. Deze koeling is extreem belangrijk om jou de beste game ervaring te kunnen bieden. Met de Cooler Boost 5 zorgt MSI voor lage temperaturen met twee fans en zelfs zeven heat pipes, die samen de warmte naar buiten blazen, zodat de hardware verder kan presteren op de hoogste performance. De Vector GP66 beschikt daarnaast over meer dan genoeg USB-poorten, om al je gaming gear aan te kunnen sluiten. Verder kan je maximaal twee monitoren aansluiten, door het gebruik van de HDMI en de DisplayPort aansluiting.
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 4
Audio
Vermogen luidsprekers 2 W
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 15.6 inch
Beeldverversing frequentie 165 Hz
HD type Quad HD
Helderheid 400 cd/m²
Resolutie 2560 x 1440 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Video capturing speed 30 fps
Design
Kleur van het product Zwart
Energie
AC-adapter, vermogen 280 W
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Maximum intern geheugen 64 GB
Gewicht en omvang
Breedte 25.8 cm
Diepte 26.7 cm
Gewicht 2.38 kg
Hoogte 2.34 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA GeForce RTX 3080
Discreet grafisch geheugen 8 GB
On-board grafisch adapter model Intel Iris Xe Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenbord met achtergrondverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.2
Ethernetsnelheid 2500 Mbit/s
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6E (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 1000 GB
SSD interface(s) NVMe, PCI Express 4.0
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal Mini-DisplayPorts 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 3
DisplayPort Mini-DisplayPort
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 3
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processorkernen 14
Processor cache 24 MB
Processor frequentie 2.3 GHz
Processorfamilie Intel Core i7
Processormodel i7-12700H
Productdetails
EAN 4719072909420
Merk MSI
Type GP66 12UH 038NL