MSI gaming laptop STEALTH 15 A13VF-024NL
Extra informatie
Product merk: MSI
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 22-11-2023
Vind de beste deal voor MSI gaming laptop STEALTH 15 A13VF-024NL
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 3
Audio
Audiosysteem NAHIMIC 3
Merk luidsprekers Nahimic
Vermogen luidsprekers 2 W
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 15.6 inch
Beeldverversing frequentie 120 Hz
HD type 4K Ultra HD
Helderheid 400 cd/m²
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Video capturing speed 30 fps
Design
Kleur van het product Zwart
Energie
AC-adapter, vermogen 180 W
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 5200 MHz
Maximum intern geheugen 64 GB
Gewicht en omvang
Breedte 35.83 cm
Diepte 24.89 cm
Gewicht 2.1 kg
Hoogte 1.99 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA GeForce RTX 4060
Discreet grafisch geheugen 8 GB
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Pro
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.2
Ethernetsnelheid 10, 100, 2500 Mbit/s
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6 (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 1000 GB
SSD interface(s) PCI Express 4.0
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.1 poorten Type A 2
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 2
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processorkernen 10
Chipset moederbord Intel HM770
Processor cache 24 MB
Processor frequentie 2.40 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.9 GHz