MSI gaming laptop RAIDER GE68 HX 13VF-015NL
LIGHT ‘EM UP The sky is the limit. Geïnspireerd door de ontdekking van het zwarte gat Sagittarius A, maakt de Raider GE68 HX 13V opnieuw het onmogelijke mogelijk. Met geavanceerde technologieën en matrix verlichtingsesthetiek zal de Raider GE-serie onmiddellijk ieders aandacht trekken. Ervaar de im...
Extra informatie
Product merk: MSI
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 22-11-2023
Vind de beste deal voor MSI gaming laptop RAIDER GE68 HX 13VF-015NL
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
LIGHT ‘EM UP The sky is the limit. Geïnspireerd door de ontdekking van het zwarte gat Sagittarius A, maakt de Raider GE68 HX 13V opnieuw het onmogelijke mogelijk. Met geavanceerde technologieën en matrix verlichtingsesthetiek zal de Raider GE-serie onmiddellijk ieders aandacht trekken. Ervaar de immense kracht van een sterrenverslinder. DESKTOP PERFORMANCE TOT INTEL® CORE™ i9-13950HX PROCESSOR Met maximaal de nieuwste Intel® Core™ i9-13950HX processor met 8 Performance-Cores en 16 Efficient-Cores biedt de GE68 HX 13V een ongekende boost in uw multitasking projecten en prestaties van veeleisende games. Tot 24 cores, 5,5 GHz maximale turbofrequentie en 35% prestatieverhoging ten opzichte van de vorige generatie. GEFORCE RTX 40-SERIE LAPTOPS MEER DAN SNEL NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series GPU's zijn ongekend snel voor gamers en ontwerpers. Ze worden aangedreven door de ultra-efficiënte NVIDIA Ada Lovelace-architectuur die een kwantumsprong in zowel prestaties als AI-aangedreven graphics levert. Ervaar levensechte virtuele werelden met ray tracing en ultrahoge FPS-gaming met de laagste latentie. Ontdek revolutionaire nieuwe manieren om te creëren en ongekende workflowversnelling. Tot TOTAAL 195W, GPU 140W met Dynamic Boost 2.0 en CPU 55W. SNELLE COMBO Raider Series wordt geleverd met de ultieme combinatie van gegevensoverdracht interface en de breedste bandbreedte om de ongeëvenaarde ervaring te verkrijgen. LIGHT 'EM UP Het Mystic Light met matrix lichtbalk ontwerp van Raider GE68 HX 13V is een game changer van RGB verlichting. De matrix lichtbalk presenteert de nieuwe esthetiek van technologie en toekomst. Met 16,8 miljoen kleuren kan hij de verlichting personaliseren en een gamesfeer creëren voor alle gamers. ONGEËVENAARDE VISUALS MSI gaming laptops zijn op maat gemaakt voor gamers. Met een hoge resolutie en snelle refresh rate, ervaar je levensecht gamen en boterzachte gameplay via het 16:10 Golden Ratio scherm, met tot UHD+ Resolutie en tot 240Hz Refresh rate. VERNIEUWDE KOELOPLOSSING MET CPU&GPU SHARED-PIPE ONTWERP Introductie van het nieuwe Shared-Pipe ontwerp, de heat pipe die op zowel CPU als GPU is aangesloten. Shared-Pipe kan de thermische capaciteit verbeteren, vooral bij het vrijgeven van de CPU-prestaties! Met MSI Cooler Boost 5, kunnen gamers de steeds complexere spelwereld vrij verkennen. DE MANIER WAAROP MUZIEK ZOU MOETEN ZIJN Dompel jezelf onder in je favoriete muziek en geniet van de premium geluidskwaliteit met Raider GE68 HX. Ervaar en luister naar audio zoals het bedoeld is.
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 4
Audio
Audiosysteem Nahimic 3
Merk luidsprekers Nahimic
Vermogen luidsprekers 2 W
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 16 inch
Beeldverversing frequentie 240 Hz
HD type Quad HD+
Helderheid 400 cd/m²
Resolutie 2560 x 1600 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Video capturing speed 30 fps
Design
Kleur van het product Zwart
Energie
AC-adapter, vermogen 280 W
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR5-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 5600 MHz
Maximum intern geheugen 64 GB
Gewicht en omvang
Breedte 35.7 cm
Diepte 28.4 cm
Gewicht 2.7 kg
Hoogte 2.22 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA GeForce RTX 4060
Discreet grafisch geheugen 8 GB
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Pro
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.3
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6E (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Compatibele geheugenkaarten SD
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 2000 GB
SSD interface(s) PCI Express 4.0
Totale opslagcapaciteit 2000 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.1 poorten Type A 2
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 2
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processorkernen 16
Chipset moederbord Intel HM770
Processor frequentie 2.1 GHz
Processor turbofrequentie (max) 5 GHz