Laagste prijs bekijken?
MSI G272QPF E2
X
MSI G272QPF E2 Gaming Monitor: Kijk verder dan de game De G272QPF E2 gamingmonitor combineert een kristalheldere WQHD-resolutie met een hoge verversingssnelheid van 180 Hz en is ontworpen voor veeleisende gamers die genieten van snelle genres met een ultrarealistische kleurnauwkeurigheid. De G272QPF...
MSI G272QPF E2 Gaming Monitor: Kijk verder dan de game
De G272QPF E2 gamingmonitor combineert een kristalheldere WQHD-resolutie met een hoge verversingssnelheid van 180 Hz en is ontworpen voor veeleisende gamers die genieten van snelle genres met een ultrarealistische kleurnauwkeurigheid.
De G272QPF E2 is voorzien van Adaptive-Sync technologie, die de verversingssnelheden van het beeldscherm en de GPU op elkaar afstemt voor ultrasoepele gameplay, een breed kleurengamma (1,07 miljard kleuren, 125% sRGB), dynamisch contrast en een eersteklas 4-voudig (kantelen/hoogte/zwenken/pivot) verstelbare voet.
Met zijn randloze ontwerp, 4-voudig verstelbare standaard, hoge bandbreedte DP 1.4a en veelzijdige HMDI 2.0b (CEC) poorten, straalt de G272QPF E2 premium kwaliteit en uitstekende connectiviteit uit.
27" WQHD (2560 x 1440) Rapid IPS-paneel
Hoge verversingssnelheid van 180 Hz & GtG-reactietijd van 1 ms voor supersnel gamen
1,07 miljard kleuren (8-bits + FRC) met ongelooflijk kleurengamma (sRGB 125%, DCI-P3 94%)
HDR ready
Nachtzicht & HDMI CEC Profielen Sync
Minder blauw licht & anti-flikkeringstechnologie
Premium 4-voudig verstelbare standaard (kantelen, draaien, pivot, hoogte)
DisplayPort 1.4a & HDMI 2.0b-poorten
Ervaar vloeiendere bewegingen met een hoge vernieuwingsfrequentie van 180 Hz en ontgrendel het volledige potentieel van hoogwaardige GPU- en geheugenhardware.
Een lage reactietijd van 1 ms (GtG) vermindert de vervaging van het beeldscherm drastisch en is essentieel voor snelle games.
HDR Ready monitoren produceren superieure details in donkere gebieden met realistisch dynamisch contrast dat het menselijk oog in de echte wereld nabootst.
MSI monitoren zijn geoptimaliseerd met Less Blue Light Technologie voor een superieure kijkervaring.
MSI Night Vision, een slimme zwarte tuner, kan cruciale details verbeteren en een sprankje licht geven tijdens de donkerste uren.
HDMI CEC Profile Sync ondersteunt meerdere apparaten (pc-console, mobiel of laptop) en kan automatisch apparaatinstellingen detecteren.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 1.2 | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB 3.1 poorten | Geen |
| Aantal USB-C poorten | Geen |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | DisplayPortHDMI3,5 mm mini-jack (AUX) |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 180 Hz |
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Type sync | FreeSyncFreesync PremiumG-Sync compatible |
| EAN | 4711377141765 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Waarde energielabel | F |
| Afmetingen zonder voet | 613 x 61 x 369 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 61.30 cm |
| Product gewicht | 6.30 kg |
| Product hoogte | 53.90 cm |
| Product lengte | 22.80 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | GamingDagelijks gebruik |
| Hoogte instelbaar | |
| Inclusief monitor voet | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde luidsprekers |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Churchill-laan 202 5705 BK Helmond Nederland |
| Fabrikant Naam | MSI |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1200:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | 90%-95% |
| HDR | |
| Helderheid | 300 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | sRGBAdobeRGBDCI P-3 kleurdekking |
| sRGB | Meer dan 100% |
| Type HDR | Geen HDR |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711377141765 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2024 |
| Kleur | - |
| Merk | MSI |
| MPN (Manufacturer Part Number) | G272QPF E2 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | EngelsUniverseelNederlandsDuits |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 855 mm |
| Verpakking hoogte | 500 mm |
| Verpakking lengte | 165 mm |
| Verpakkingsgewicht | 8400 g |
| Verpakkingsinhoud | - Monitor - Netsnoer - Installatiegids |