MSI Cubi 5 12M-005EU
MSI Cubi 5 12M-005EU
Extra informatie
Product merk: MSI
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 17-11-2025
Vind de beste deal voor MSI Cubi 5 12M-005EU
Advies van onze desktop specialist
Internetten, mailen & tekstverwerken: geschikt
Films & series kijken: mogelijk, maar niet in full hd
Foto's bewerken: ongeschikt, minimaal een i5/Ryzen 5 processor
Video's bewerken: ongeschikt, minimaal een i7/Ryzen 7 processor
Gamen: ongeschikt, minimaal GTX 1650 of RX 6500/5500 videokaart
Aansluitingen achterkant
Aantal ethernet poorten 2
Aantal USB-A 3.1 poorten (10 Gbps) desktop achterkant 2
Ethernetsnelheid 2.5 Gigabit Ethernet (2500 Mbps)
Netwerkaansluiting
Totaal aantal USB-A poorten desktop achterkant 2
Aansluitingen voor je monitor/beeldscherm
Aantal Displaypoorten 1.4 desktop achterkant 1
Aantal HDMI 2.0 poorten desktop achterkant 1
Totaal aantal displaypoorten desktop achterkant 1
Totaal aantal HDMI poorten desktop achterkant 1
Aansluitingen voor-, zij-, bovenkant
Aantal overige USB-A 3.1 poorten (10 Gbps) desktop 2
Totaal aantal overige combo aansluitingen desktop 1
Totaal aantal overige Thunderbolt poorten desktop 1
Totaal aantal overige USB-A poorten desktop 2
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Beeldscherm
Inclusief scherm
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows
Taal besturingssysteem Meerdere talen in te stellen
Versie van Windows OS Windows 11 Home
Draadloze verbindingen
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.3
Wifi ingebouwd
Extra fabrieksgarantie
Fabrieksgarantie
Fysieke eigenschappen
Breedte 12,4 cm
Diepte 12,4 cm
Gewicht 0,59 kg
Hoogte 5,37 cm
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
VESA beugelmogelijkheid
Vormfactor (IT behuizing) Mini-pc
Gebruik
Snelheidsklasse Basisklasse
Grafische kaart
Soort videokaart Shared
Videokaart chipset Intel UHD Graphics
Opslagcapaciteit
Aantal SSD's 1
Opslagcapaciteit van SSD 256 GB
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Type opslag SSD
Type SSD M.2, PCIe
Optische drive / CD-, DVD-speler
Optische drive beschikbaar
Overig
Geheugenkaartlezer
Introductiejaar 2023
Muis inbegrepen
Toetsenbord inbegrepen
TPM (Trusted platform module)
Vermogen 65 W
Webcam
Processor
Cachegeheugen 10 MB
Kloksnelheid 1,2 GHz
Processor Intel Core i3
Processor cijfer 1215U
Processor kernen Hexa core (6)
Turbo snelheid 4,4 GHz
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 924249
Fabrikantcode Cubi 5 12M-005EU
Garantie 3 jaar
Merk MSI
Oude apparaat gratis retour
Uitbreidingsmogelijkheden
Aantal uitbreidbare 2.5" sloten 1
Aantal uitbreidbare M.2 sloten 1
Werkgeheugen
Geheugenslot 1 8 GB
Geheugenslot 2 0 GB
Geheugensnelheid 1600 MHz