MSI Cubi 5 10M-062EU Desktop
MSI Cubi 5 10M-062EU Desktop
MSI Cubi 5 10M-062EU. Frequentie van processor: 1,6 GHz, Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i5, Processormodel: i5-10210U. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclu...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-03-2022
Vind de beste deal voor MSI Cubi 5 10M-062EU Desktop
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
MSI Cubi 5 10M-062EU. Frequentie van processor: 1,6 GHz, Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i5, Processormodel: i5-10210U. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Pro, Architectuur besturingssysteem: 64-bit. Netvoeding: 65 W. Type behuizing: mini PC. Producttype: Mini PC. Gewicht: 550 g. Kleur van het product: Zwart
Aantal USB 2.0-poorten 2
Algemeen
Artikelnummer 372580339
EAN 4719072738020
Gewicht en omvang
Breedte 124 mm
Diepte 124 mm
Gewicht 550 g
Hoogte 53,7 mm
Aparte grafische adapter
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 300 MHz
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 1100 MHz
Inputs
Kenmerken
Wi-Fi
Opslagmedia
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 512 GB
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Configureerbare TDP-up 25 W
Configureerbare TDP-upfrequentie 2,1 GHz
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Intel® TSX-NI
Intern geheugen 8 GB
Microfoon, line-in ingang
Netvoeding 65 W
Aantal USB 2.0-poorten 2
Codenaam processor Comet Lake
Configureerbare TDP-down 10 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 0,8 GHz
Frequentie van processor 1,6 GHz
Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) 41,66 GB/s
Geheugentypen ondersteund door processor DDR4-SDRAM,LPDDR3-SDRAM
Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor 2666,2133 MHz
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 16
Maximaal intern geheugen ondersteund door processor 64 GB
Maximale turbofrequentie van processor 4,2 GHz
Processor aantal threads 8
Processor cache 6 MB
Processor socket BGA 1528
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Intel® 10de generatie Core™ i5
Processormodel i5-10210U
Systeembus 4 GT/s
Thermal Design Power (TDP) 15 W
Tjunction 100 °C
Processor speciale functies
ARK ID processor 195436
CPU configuratie (max) 1
Enhanced Intel SpeedStep Technology
Execute Disable Bit
Idle States
Ingebouwde opties beschikbaar
Intel® Secure Key
Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX)
Intel® Stable Image Platform Program (SIPP)
Intel® Trusted Execution Technology
Intel® Turbo Boost Technology 2.0
Intel® Virtualization Technology (VT-x)
Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d)
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT)
Ondersteunde instructie sets SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0
Thermal Monitoring Technologies
Verpakkingsgrootte processor 46 x 24 mm