MSI Cubi 5 10M-061EU Desktop Zwart
MSI Cubi 5 10M-061EU. Frequentie van processor: 1,8 GHz, Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i7, Processormodel: i7-10510U. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1000 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inc...
Extra informatie
Product merk: MSI
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 17-09-2021
Vind de beste deal voor MSI Cubi 5 10M-061EU Desktop Zwart
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
MSI Cubi 5 10M-061EU. Frequentie van processor: 1,8 GHz, Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i7, Processormodel: i7-10510U. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1000 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Pro, Architectuur besturingssysteem: 64-bit. Netvoeding: 65 W. Type behuizing: Mini PC. Producttype: Mini PC. Gewicht: 550 g. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingen achterzijde
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 3
Aantal USB 2.0-poorten 2
HDMI versie 1.4
Microfoon, line-in ingang
Algemeen
Artikelnummer 372580338
EAN 4719072738013
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kabelslot sleuf type Kensington
Centrale besturingseenheid
Ethernet LAN
Design
Kleur van het product Zwart
Producttype Mini PC
Draadloos LAN
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Ethernet LAN-eigenschappen
Ethernet LAN
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Maximum intern geheugen 64 GB
Gewicht en omvang
Breedte 124 mm
Diepte 124 mm
Gewicht 550 g
Gewicht verpakking 1,4 kg
Hoogte 53,7 mm
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics
Kleur
Kleur van het product Zwart
Moederbord
Processor socket BGA 1528
Muis
Inclusief muis
Netwerk
Bluetooth
Wi-Fi
Overige
Aantal DisplayPorts 1
Aantal displays ondersteund (door on-board grafische adapter) 3
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Aantal verwerkingseenheden 24
Architectuur besturingssysteem 64-bit
ARK ID processor 196449
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 300 MHz
Codenaam processor Comet Lake
Configureerbare TDP-down 10 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 0,8 GHz
Configureerbare TDP-up 25 W
Configureerbare TDP-upfrequentie 2,3 GHz
DisplayPort versie 1.2
DVI-poort
Enhanced Intel SpeedStep Technology
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Execute Disable Bit
Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) 41,66 GB/s
Geheugentypen ondersteund door processor DDR4-SDRAM,LPDDR3-SDRAM
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 1150 MHz
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Inclusief monitor
Ingebouwde opties beschikbaar
Intel® 64
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI)
Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD)
Intel® Clear Video-technologie
Intel® Flex Memory Access
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology)
Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT)
Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT)
Intel® OS Guard
Intel® Quick Sync Video Technology
Intel® Secure Key
Intel® TSX-NI
Intel® Turbo Boost Technology 2.0
Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor 2666,2133 MHz
Markt positionering Bedrijf
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 16
Maximaal geheugen ingebouwde grafische adapter 32 GB
Maximaal intern geheugen ondersteund door processor 64 GB
Maximale turbofrequentie van processor 4,9 GHz
Netvoeding 65 W
On-board grafische adapter DirectX-versie 12.0
On-board grafische adapter ID 0x9B41
On-board grafische adapter OpenGL versie 4.5
Ondersteunde instructie sets SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0
Opslagmedia SSD
PCI Express configuraties 1x4,2x2,1x2+2x1,4x1
PCI Express slots versie 3.0
Processor aantal threads 8
Processor cache 8 MB
Processor lithografie 14 nm
Processor operating modes 64-bit
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Intel® 10de generatie Core™ i7
Processormodel i7-10510U
Soort optische drive
SSD interfaces PCI Express
SSD-vormfactor M.2
Systeembus 4 GT/s
Thermal Design Power (TDP) 15 W
Thermal Monitoring Technologies
Tjunction 100 °C
Toetsenbord inbegrepen
Totale capaciteit SSD's 1000 GB
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Type behuizing Mini PC
Verpakkingsgrootte processor 46 x 24 mm
Poorten & interfaces
Bluetooth
Wi-Fi
Prestatie
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Processor
Aantal processorkernen 4
Frequentie van processor 1,8 GHz