MSI all-in-one computer PRO 24X 10M-042EU
MSI Pro 24X 10M-042EU. Producttype: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i5, Frequentie van processor: 1,6 GHz. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM....
Extra informatie
Product merk: MSI
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-09-2021
Vind de beste deal voor MSI all-in-one computer PRO 24X 10M-042EU
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
MSI Pro 24X 10M-042EU. Producttype: Alles-in-één-pc. Beeldschermdiagonaal: 60,5 cm (23.8"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Soort paneel: IPS. Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i5, Frequentie van processor: 1,6 GHz. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel® UHD Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home. Kleur van het product: Zilver
Aansluitingen achterzijde
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 2
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 4
Aantal USB 2.0-poorten 2
Microfoon, line-in ingang
Algemeen
Artikelnummer 372575214
EAN 4719072700003
Audio
Gemiddeld vermogen 5 W
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 60,5 cm (23.8")
HD type Full HD
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zilver
Centrale besturingseenheid
Ethernet LAN
Design
Kleur van het product Zilver
Producttype Alles-in-één-pc
Draadloos LAN
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN-eigenschappen
Ethernet LAN
Geheugen
Geheugen form factor DIMM/SO-DIMM
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Geheugenslots 2
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Maximum intern geheugen 32 GB
Gewicht en omvang
Breedte 538,4 mm
Diepte 170 mm
Gewicht 4,44 kg
Gewicht verpakking 6,46 kg
Hoogte 400 mm
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics
Kleur
Kleur van het product Zilver
Luidsprekers
Aantal luidsprekers 2
Moederbord
Processor socket BGA 1528
Muis
Inclusief muis
Netwerk
Bluetooth
Wi-Fi
Opslagmedia
Compatibele geheugenkaarten Niet ondersteund
Overige
Aan-/uitknop
Aantal displays ondersteund (door on-board grafische adapter) 3
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Aantal verwerkingseenheden 24
AC-adapter, vermogen 90 W
Architectuur besturingssysteem 64-bit
ARK ID processor 195436
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 300 MHz
Beeldverhouding 16:9
Codenaam processor Comet Lake
Configureerbare TDP-down 10 W
Configureerbare TDP-downfrequentie 0,8 GHz
Configureerbare TDP-up 25 W
Configureerbare TDP-upfrequentie 2,1 GHz
Enhanced Intel SpeedStep Technology
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100,1000 Mbit/s
Execute Disable Bit
Geheugen slots type SO-DIMM
Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) 41,66 GB/s
Geheugentypen ondersteund door processor DDR4-SDRAM,LPDDR3-SDRAM
Graphics on-board -adapter dynamische frequentie (max) 1100 MHz
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Ingebouwde camera
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwde opties beschikbaar
Intel® 64
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI)
Intel® Clear Video HD Technology (Intel® CVT HD)
Intel® Clear Video-technologie
Intel® Flex Memory Access
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology)
Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT)
Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT)
Intel® OS Guard
Intel® Quick Sync Video Technology
Intel® Secure Key
Intel® TSX-NI
Intel® Turbo Boost Technology 2.0
Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor 2666,2133 MHz
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 16
Maximaal geheugen ingebouwde grafische adapter 32 GB
Maximaal intern geheugen ondersteund door processor 64 GB
Maximale turbofrequentie van processor 4,2 GHz
On-board grafische adapter DirectX-versie 12.0
On-board grafische adapter ID 0x9B41
On-board grafische adapter OpenGL versie 4.5
Ondersteunde instructie sets SSE4.1,SSE4.2,AVX 2.0
Opslagmedia SSD
PCI Express configuraties 1x4,2x2,1x2+2x1,4x1
PCI Express slots versie 3.0
Processor aantal threads 8
Processor cache 6 MB
Processor lithografie 14 nm
Processor operating modes 64-bit
Processorfabrikant Intel
Processorfamilie Intel® 10de generatie Core™ i5
Processormodel i5-10210U
Soort optische drive
Soort paneel IPS
SSD interfaces PCI Express
Systeembus 4 GT/s
Thermal Design Power (TDP) 15 W
Thermal Monitoring Technologies
Tjunction 100 °C
Toetsenbord inbegrepen
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Touchscreen
Verpakkingsgrootte processor 46 x 24 mm
Poorten & interfaces
Bluetooth
Wi-Fi
Prestatie
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Processor
Aantal processorkernen 4
Frequentie van processor 1,6 GHz