Laagste prijs bekijken?
Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc - 13 Inch Intel Core Ultra 5 236v 16 Gb 512 Platina Windows
X
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Tablet Microsoft EP2-20146! Soort: Tablet Insteekproduct: Ja
Als u nieuwe artikelen zoekt die populair zijn op de markt, presenteren wij de Tablet Microsoft EP2-20146!
| EAN | 0196388445219 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Evert van de Beekstraat 354, 1118 CZ Schiphol, Nederland |
| Fabrikant Naam | Microsoft B.V. |
| Taal handleiding | Universeel |
| EAN | 0196388445219 |
| Kleur | Platina |
| Merk | Microsoft |
| Model | EP2-20146 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EP2-20146 |
| Verpakking breedte | 25.13 cm |
| Verpakking hoogte | 14.40 cm |
| Verpakking lengte | 22.23 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.68 kg |
| Verpakkingsinhoud | Tablet |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc - 13 Inch Intel Core Ultra 5 236v 16 Gb 512 Platina Windows
X