Laagste prijs bekijken?
Microsoft Surface Laptop New - 13 Inch Snapdragon X Plus 16 Gb 512 Adreno™ Onboard Graphics
X
Maak kennis met Surface Laptop 13-inch, een Copilot+ PC en de meest draagbare Surface Laptop. Met ingebouwde AI-ervaringen levert het onverslaanbare intelligentie, waarde en stijl. En je kunt je oplader thuis laten, want deze krachtpatser met 13-inch touchscreen heeft een batterij die de hele dag me...
Maak kennis met Surface Laptop 13-inch, een Copilot+ PC en de meest draagbare Surface Laptop. Met ingebouwde AI-ervaringen levert het onverslaanbare intelligentie, waarde en stijl. En je kunt je oplader thuis laten, want deze krachtpatser met 13-inch touchscreen heeft een batterij die de hele dag meegaat[1].
Copilot+ PC - De snelste, meest intelligente Surface-laptops ooit.
Schitterend PixelSense™ lcd-touchscreen van 13”:
Surface Laptop 13-inch is gemaakt als verbluffend apparaat om je favoriete films, series en muziek op te streamen.
Batterijduur tot 23 uur*:
Batterij die de hele dag meegaat, ideaal voor onderweg.
Qualcomm Snapdragon® X Plus-processors, krachtige prestaties voor dagelijks gebruik:
Dat alles ondersteund door een NPU met 45 TOPS voor revolutionaire AI-verwerkingskracht.
De poorten die je nodig hebt:
Laad onderweg op, draag gegevens snel over of maak de ultieme desktopopstelling met twee USB-C® 3.2-poorten.
Verbeterde productiviteit:
Nauwkeurig en comfortabel typen met een ruim precisie-touchpad.
Jij bent de beveiliging:
Windows Hello is een snellere, veiligere manier om direct toegang te krijgen tot je apparaten met alleen je vingerafdruk.
Oplader apart verkrijgbaar:
Het minimale wattage voor het opladen van de Surface Laptop is 27W.
Ter ondersteuning van EU-initiatieven om e-waste te verminderen, wordt de oplader nu apart verkocht. Ga voor meer informatie over het opladen van je Surface-apparaat naar https://aka.ms/SurfaceChargingOptions.
Disclaimers:
[1] De levensduur van de batterij varieert aanzienlijk, afhankelijk van het gebruik, de netwerk- en functieconfiguratie, de signaalsterkte, de instellingen en andere factoren. Zie https://aka.ms/SurfaceBatteryPerformance voor meer informatie.
[2] Beschikbare kleuren kunnen per markt verschillen.
[3] USB4® en USB-C® zijn gedeponeerde handelsmerken van USB Implementers Forum.
[4] Op sommige apparaten vereisen Copilot+ PC-ervaringen gratis updates die later dit jaar beschikbaar zijn tot in 2025. De timing verschilt per apparaat en regio - https://aka.ms/copilotpluspcs
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 1 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C |
| Product breedte | 21.41 cm |
| Product gewicht | 1247 g |
| Product hoogte | 1.56 cm |
| Product lengte | 28.57 cm |
| Verpakking breedte | 23.36 cm |
| Verpakking hoogte | 4.34 cm |
| Verpakking lengte | 30.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.63 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0196388549993 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Microsoft |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EP2-33602 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Copilot+ laptop |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Onjuist gebruik. |
| Verpakkingsinhoud | 1x Microsoft Surface Laptop 13 inch - Snapdragon® X Plus (8 Core) / 16GB / 512GB - Platinum |
| Sound technology | Omnisonic Speakers en Dolby Audio |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 50 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 27 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 3:2 |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Schermgrootte | 13 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 0196388549993 |
| Kleur | Platinum |
| Laptop opties | VingerafdruklezerTouchscreen |
| Materiaal | AluminiumKunststofMetaal |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | "One Microsoft Way, Redmond, WA 98052, USA" |
| Fabrikant Naam | Microsoft Corporation |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | VergrotingssoftwareBrailleleesregelEye-tracking systemenTekst-naar-spraaksoftwareSchermlezers |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 10 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | UFS 4.0 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Minimum vermogen voor opladen | 27 |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.0 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 45 |
| Processor implementatie | X1P-84-100 |
| Type computer processor | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Qualcomm Adreno |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Microsoft Surface Laptop New - 13 Inch Snapdragon X Plus 16 Gb 512 Adreno™ Onboard Graphics
X