Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Tablet Microsoft EP2-20078 13" 32 GB RAM 1 TB Platina tegen een onklopbare prijs. Diagonaal van het scherm (cm): 33 cm Soort: Tablet SSD Insteekproduct: Ja Type ste...
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Tablet Microsoft EP2-20078 13" 32 GB RAM 1 TB Platina tegen een onklopbare prijs.
| EAN | 0196388444571 |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
| EAN | 0196388444571 |
| Kleur | Platina |
| Merk | Microsoft |
| Model | EP2-20078 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | EP2-20078 |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.54 kg |
| Verpakkingsinhoud | tablet, USB‑C voeding |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |