Laagste prijs bekijken?
Logitech Z 313 2.1 Pc Speaker
X
De Logitech Z 313 2.1 Speakersysteem is een compact 2.1-speakersysteem voor fulltime multimediagebruik. Het systeem bestaat uit 2 satellietspeakers en 1 subwoofer. Met een RMS vermogen van 25 watt is deze set uitermate geschikt voor de veeleisende multimediafreak. Zo kijk je bijvoorbeeld naar online...
De Logitech Z 313 2.1 Speakersysteem is een compact 2.1-speakersysteem voor fulltime multimediagebruik. Het systeem bestaat uit 2 satellietspeakers en 1 subwoofer. Met een RMS vermogen van 25 watt is deze set uitermate geschikt voor de veeleisende multimediafreak. Zo kijk je bijvoorbeeld naar online video's, speel je films af en luister je naar muziek, maar dan met goed geluid. Met de handige afstandsbediening kun je gemakkelijk bij de regelingen en kun je overal zonder moeite van genieten.
| Aantal speakers (pc) | 2 |
| Actieve subwoofer | |
| Afstandsbediening | |
| Audiokanalen | 2.1 |
| Bediening via app | |
| Breedte subwoofer | 15 cm |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen per kanaal (RMS) | 5 W |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 25 W |
| Diepte subwoofer | 22 cm |
| Draadloze achterspeakers | |
| Draadloze subwoofer | |
| Frequentiebereik | 48 - 20000 Hz |
| Gewicht subwoofer | 2,3 kg |
| Hoogte subwoofer | 22,84 cm |
| Signaal-ruisverhouding | 0 dB |
| Subwoofer | |
| Surround systemen | Geen |
| Bluetooth | |
| Type verbinding | Bedraad |
| Afwerking | Mat & glanzend |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Artikelnummer | 101914 |
| Fabrikantcode | 980-000413 |
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Logitech |
| Oude apparaat gratis retour |
| Stroombron | |
| Type stroomvoorziening | Netstroom |