Laagste prijs bekijken?
Logitech Signature Slim Solar+ Draadloos Toetsenbord QWERTY
X
Signature Slim Solar+ is altijd klaar voor gebruik. Dit gestroomlijnde, duurzame draadloze toetsenbord wordt gevoed door zonne-energie en kunstmatige lichtbronnen voor draadloos en probleemloos typen met een vertrouwd laptopgevoel. Met behulp van Logi LightCharge-technologie haalt de lichtabsorberen...
Signature Slim Solar+ is altijd klaar voor gebruik. Dit gestroomlijnde, duurzame draadloze toetsenbord wordt gevoed door zonne-energie en kunstmatige lichtbronnen voor draadloos en probleemloos typen met een vertrouwd laptopgevoel. Met behulp van Logi LightCharge-technologie haalt de lichtabsorberende strip energie uit elke lichtbron en slaat deze tot vier maanden efficiënt op in een duurzame, vervangbare batterij met een levensduur van maximaal 10 jaar. Ontworpen voor jouw minimale, elegante bureauruimte en gemaakt om tot 10 miljoen toetsaanslagen mee te gaan, met hoogwaardige constructiematerialen, waaronder gerecycled plastic: langer beter. Bespaar tijd door repetitieve taken te automatiseren met één toetsaanslag met de actietoets, aanpasbaar met de Logi Options+-app, open je favoriete AI-app met de AI Launch-toets en schakel tussen maximaal drie apparaten met één tik. Koppel hem met een Logitech-muis voor meerdere apparaten om moeiteloos op meerdere computers te typen en te klikken.
Kenmerken
Inhoud van de doos
| Draadloos | |
| Draadloos bereik | 10 m |
| Game platform | AndroidiOSMACWindows |
| Geschikt voor besturingssysteem | Chrome OSiOSLinuxWindowsAndroidMac OS |
| Kabellengte | 0 m |
| Oplaadbaar | |
| Snel laden functionaliteit | |
| Speciaal voor gamen | |
| Systeemeisen | Aanpassingsapp Ondersteund door de Logi Options+-app op Windows en macOS (2) ,(6) Internetverbinding vereist voor het downloaden van de optionele aanpassingsapp Logi Options+ (2), (6) Ondersteuning voor verbindingstypen Bluetooth Low Energy-technologie Logi Bolt USB-ontvanger (niet inbegrepen) Bluetooth® Vereist: Bluetooth Low Energy Ontworpen voor Intel® Evo™-laptops Windows 10, 11 of hoger (2) macOS 12 of later (2) Linux (6) ChromeOS (6) iPadOS 15 of later (6) iOS 15 of later (6) Android OS 12 of later (6) Logi Bolt USB-ontvanger (niet inbegrepen) Vereist: USB-A-/USB-C-poort Windows 10, 11 of hoger (2) macOS 12 of later (2) Linux (6) ChromeOS (6) |
| Type input/output | Bluetooth |
| Type toetsenbord connectie | Bluetooth |
| Voedingstype | Accu |
| EAN | 5099206132207 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht |
| Fabrikant Naam | Logitech Europe S.A. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Inclusief adapter(s) | |
| Product breedte | 43.08 cm |
| Product hoogte | 2.02 cm |
| Product lengte | 14.29 cm |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakking breedte | 164 mm |
| Verpakking hoogte | 29 mm |
| Verpakking lengte | 448 mm |
| Verpakkingsgewicht | 921 g |
| EAN | 5099206132207 |
| Fysieke toetsenbordindeling | ISO |
| Kleur | Graphite |
| Merk | Logitech |
| Met display | |
| Model | Signature Slim Solar+ K980 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 920-013764 |
| Taal toetsenbordindeling | UK Layout |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Toetsenbord opties | Numeriek keypadOplaadbaarVlakke toetsenBluetooth |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Instelbare verlichting | |
| Multimediasneltoetsen | |
| Numeriek keypad | |
| Per toets apart verlicht | |
| Type toetsen | Scissor toetsen |
| Verlichting | |
| Vlakke toetsen |